Red Dead Redemption 2 kolejną grą Rockstar Games?

Red Dead Redemption 2 może być kolejną grą, której produkcją zajmie się firma Rockstar Games. W sieci pojawiły nowe informacje na ten temat, które są całkiem przekonujące.

Firma Rockstar Games ustami swojego byłego przedstawiciela prawdopodobnie rzuciła nowe światło na produkcję gry Red Dead Redemption 2. Danny Ross, były pracownik Rockstara, przeprowadził ostatnio na forum Reddit tak zwane AMA, czyli Ask Me Anything (Zapytaj Mnie o Cokolwiek). Danny Ross dodatkowo załączył zdjęcie na dowód, że to faktycznie on. Kiedy fani zadali nieuniknione pytanie o to, nad czym pracuje teraz Rockstar Games, Ross odpowiedział następująco: ”Really? Dumbass. Really? Two.”

Poddajmy jednak jego wypowiedź głębszej analizie. Zostawmy tylko pierwsze litery wypowiedzi, a otrzymamy RDR Two, zate Red Dead Redemption 2. (!)

Rockstar Games w ostatnim okresie pracowali głównie nad grą Grand Theft Auto V na wszystkich platformach i rozwijają sukcesywnie tryb multiplayer GTA Online. Mając to na uwadze kontynuacja serii Red Dead wydaje się logicznym wyborem na kolejną grę ich autorstwa. Warto pamiętać, że jest to jedna z najlepiej ocenianych gier poprzedniej generacji konsol ze średnią 95 punktów na Metacritic.

Cóż, należy zatem uzbroić się w cierpliwość i czekać na kolejne, tym razem w pełni oficjalne informacje w tej sprawie. Red Dead Redemption 2 to z pewnością gorący temat i gra faktycznie na konsolach nowej generacji mogłaby zabłysnąć i rozwinąć się do niesamowitej postaci. Miejmy nadzieję, że Rockstar zdecyduje się zabrać nas ponownie na dziki zachód.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=PD24MkbHQrc” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”5655a559b8db3ddc5e7579c4″]

Written By
More from Patryk

Wiedźmin 3: Dziki Gon wystarczy na 200 godzin grania?

Przedstawiciel CD Projekt RED zapowiedział, że ukończenie gry Wiedźmin 3: Dziki Gon...
Read More