Producenci Need for Speed nie będą rozmawiać o rozdzielczości gry

Ghost Games pracuje aktualnie nad grą Need for Speed na PlayStation 4 oraz Xbox One. Firma nie zamierza jednak zawracać sobie głowy dyskusjami na temat rozdzielczości. Czy to dobry znak?

Już w listopadzie tego roku zagramy w konkretny reboot marki Need for Speed na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych. Ghost Games pracują nad tą wyścigową grą od dłuższego czasu, ale nie chcą wdawać się w jałowe dyskusje na temat rozdzielczości gry.

Najlepiej jest działać, zamiast toczyć nonsensowne dyskusje i spory. Ghost Games nie będą komentować rozdzielczości gry na PlayStation 4 i Xbox One w tej fazie produkcji. Oczywiście informacja na temat specyfikacji technicznej, rozdzielczości i wymagań sprzętowych zostanie ujawniona w późniejszym okresie.

Oczywiście wszyscy zastanawiają się, czy Ghost Games uzyskają w grze Need for Speed jakość 1080p i 60 klatek na sekundę. Na konkretny komunikat w tej sprawie będziemy musieli jeszcze poczekać.

Producenci gry poinformowali również, że na chwile obecną nie napotkali jakichkolwiek problemów z obsługą eSRAM na konsoli Xbox One. Więc to dobry znak dla użytkowników konsoli Microsoftu.

W najnowszą odsłonę serii zagramy pod koniec tego roku. Need for Speed wraca do korzeni i to na całego. Odsyłam Was do naszego materiału na temat tej gry na Projekt Konsola TV.

[dzięki – http://gamingbolt.com/need-for-speed-ps4xb1-resolution-and-frame-rate-to-be-confirmed-later-no-problems-from-esram]

 

[interaction id=”55897fc2ab9dc6b4492e6e90″]

Written By
More from Patryk

Mafia 3 – prezentacja gry już w przyszłym tygodniu

Miafia 3 została oficjalnie zapowiedziana a jej prezentacja odbędzie się już w...
Read More