Prezentacja broni w Bloodborne na PlayStation 4

W sieci pojawił się materiał wideo przedstawiający gameplay z gry Bloodborne na PlayStation 4. Redakcja IGN zaprezentowała uzbrojenie z gry.

Bloodborne to kolejna gra studia From Software, która stawia na mroczny klimat oraz wysoki poziom trudności.
Bloodborne to kolejna gra studia From Software, która stawia na mroczny klimat oraz wysoki poziom trudności.

Redakcja IGN po raz kolejny jest źródłem interesujących materiałów dotyczących gry Bloodborne. Tytuł już niebawem pojawić ma się przecież na PlayStation 4. Jako że to gra od studia From Software, to gameplay powinien być bogaty w widowiskowe starcia i walkę.

W poprzednich grach od studia From Software, czyli Demon’s Solus czy też Dark Souls, rozgrywka była nieco wolniejsza. Bloodborne ma pozwalać na szybsze starcia z bestiami, w szczególności przy użyciu różnego rodzaju broni palnej (strzelby!), jak również linki przyciągającej wrogów do siebie (lasso). Zawodnik jest w stanie zadać większą ilość ciosów w trakcie jednej serii, co więcej, niezwykle fajnie wyglądają uskoki przed atakami – bardzo efektywne.

Twórcy ponownie opublikowali gameplay na PlayStation 4 przedstawiający mechanikę walki, ale w oparciu o znaną graczom lokację. Warto również zainteresować się poprzednim materiałem wideo ukazującym kulisy powstawania muzyki do tej gry.

Bloodborne trafi wyłącznie na najnowszą konsolę Sony, czyli na PlayStation 4. Premiera gry zaplanowana jest na 24 marca 2015 roku.

Written By
More from Patryk

Do sklepów trafiło osiem milionów Watch Dogs

Fima Ubisoft udostępniła informacje ze swojego sprawozdania finansowego obejmującego I kwartał fiskalny....
Read More