Premiery gier w tym tygodniu (30.03-05.04.2015)

W tym tygodniu, przedświątecznym można powiedzieć, jest kilka ciekawych premier, wśród których najciekawszą jest z pewnością Dark Souls II: Scholar of the First Sin.

Dark Souls II: Scholar of the First Sin to odświeżona wersja Dark Souls II dedykowana PlayStation 4.
Dark Souls II: Scholar of the First Sin to odświeżona wersja Dark Souls II dedykowana PlayStation 4.
  • Dead or Alive 5: Last Round (PC) – 30.03.2015

Dead or Alive 5: Last Round to bijatyka od studia Team Ninja, która 20 lutego zostanie wydana na PlayStation 4. Nie powinno zabraknąć mnóstwa zawodników, walki, świetnej oprawy graficznej i klimatu, którego mogą pozazdrościć konkurencyjne tytuły. Dla fanów bijatyk pozycja obowiązkowa.

  • Call of Duty: Advanced Warfare – Ascendance DLC (XO, X360) – 31.03.2015

Oczywiście w dodatku DLC Ascendance gracze mogą spodziewać się dodatkowych lokacji, w liczbie czterech, którymi są: pięciopiętrowy budynek Perplex; Site 244, która opowiada o tajemniczym statku w pobliżu Mount Rushmore; Climate – utopia stworzona przez ludzi; Chop Shop, czyli fabryka produkująca egzoszkielety.

Ostatnim dodatkiem na liście będzie kolejny epizod kooperacyjnego trybu kampanii Exo Zombies. Twórcy dorzucą zupełnie nową broń – połączenie karabinu ze strzelbą, jak również nową playlistę.

  • Sniper Elite III: Ultimate Edition (PS3, X360, PS4, XO) – 31.03.2015

Jest to kompletne wydanie gry Sniper Elite III, która ukazała się pierwotnie w połowie 2014 roku. W skład tej edycji wchodzi oryginalna gra oraz 9 dodatków DLC, które ukazały się już po premierze, w tym 3 dodatki fabularne i 6 pakietów broni. W grze znalazły się również nowe mapy do trybu wieloosobowego, nowa misja kooperacyjna oraz dwa nieobecne wcześniej tryby rozgrywki: Capture the Flag i Shooting Range.

SniperElite3_00

  • Neverwinter (XO) – 31.03.2015

Sieciowa gra z gatunku RPG koncentrująca się głównie na kooperacji pomiędzy graczami. Zainteresowani odwiedzą fantastyczne światy, stoczą mnóstwo walk oraz będą mogli rozwijać swoich zawodników w dowolny sposób.

  • Oddworld: Abe’s Oddysey New’n’ Tasty (PS3) – 01.04.2015

Legendarna platformówka w odświeżonej formule zawita teraz na konsolę PlayStation 3. Wszyscy Ci, którzy nie mieli okazji przetestować gry kilkanaście lat temu na PlayStation (PSX), teraz powinni się zainteresować.

  • Dark Souls II: Scholar of the First Sin (PC,PS3,X360,PS4,XO) – 02.04.2015

W przypadku nowych wersji otrzymamy znacząco usprawnioną oprawę graficzną. Odświeżona wersja gry ma wykorzystywać dobrodziejstwa, jakie niesie za sobą DirectX 11. Można więc stwierdzić, że gracze otrzymają podobną jakość na konsolach nowej generacji jak ta, którą mogli podziwiać na komputerach osobistych.

Dark Souls 2 zostanie wydane na rynek wraz z trzema opublikowanymi dodatkami, czyli Crown of the Sunken King, Crown of the Ivory King, jak również Crown of the Old Iron King. Nowa wersja będzie wyposażona w dodatkowe zadania poboczne, nowych bohaterów pobocznych oraz usprawnioną rozgrywkę.

Written By
More from Patryk

Forza Theft Auto? Tak i możecie sprawdzić nawet trailer

Fani gry Grand Theft Auto 5 znani są z ciekawych pomysłów związanych...
Read More