Po wielu miesiącach oczekiwań, zmianach daty premiery i dziesiątkach filmików promocyjnych gra Project CARS jest już na ostatniej prostej!
Już w najbliższy piątek, to jest 8 maja, odbędzie się premiera gry wyścigowej Project CARS. Tytuł ukaże się na komputerach PC, Xbox One oraz PlayStation 4 w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej.
Lokalny dystrybutor, firma Cenega, przygotował dla zainteresowanych edycje specjalne. Należy pamiętać, że zamawiając grę przedpremierowo gracze otrzymają trzy wspaniałe, limitowane samochody w zestawie Modified Car Pack. Będą to:
Ruf CTR3 SMS-R
Pagani Zonda Cinque Roadster
Ariel Atom 3 Mugen
Ruf CTR3 SMS-R jest specjalnym rajdowym modelem samochodu o mocy ponad 750 koni mechanicznych i osiągającym prędkość 330 km/h, dzięki czemu stanowi wyjątkowe połączenie technicznej doskonałości i pełnej pasji estetyki.
Pagani Zonda Cinque Roadster to kabriolet z niewyobrażalnymi osiągami, dociskiem aerodynamicznym godnym auta rajdowego i ekstrawaganckim pięknem korespondującym z jego wielomilionową wartością.
Ostatnim z dodatkowych samochodów jest, Ariel Atom rozpoznawany dzięki swojemu czerwonemu podwoziu i białej karoserii ukrywa pod maską tuningowany silnik Hondy Type R, który pozwala mu rozpędzić się od 0 do 100 km/h w mniej niż trzy sekundy.
Wszystkie trzy maszyny będą dostępne we wszystkich trybach gry, przy zamówieniach przedpremierowych.
[informacja prasowa]