Powstanie trzeci sezon The Walking Dead

Telltale Games wybiło się na swojej pierwszej grze point- and- click, która korzystała z licencji znanego komiksu pod tytułem “Żywe trupy”. Obecnie jest to studio znane na całym świecie, tworzące kolejne gry, na co raz to ciekawszych licencjach.

The Walking Dead, to gra, która zyskała sobie sporą rzesze fanów.

Mimo tego, że Telltale Games stara się wprowadzać nowe gry, oparte na różnych uniwersach, to wciąż nie zapomina The Walking Dead, które przyniosło ekipie spory rozgłos. Na trwającej imprezie Comic- Con oficjalnie został zapowiedziany trzeci sezon Żywych Trupów, co na pewno ucieszy wszystkich fanów tej jakże emocjonalnej przygody.

Nikogo nie powinien dziwić fakt, że na trzeci sezon opowieści opartej na komiksie Roberta Kirkmana przyjdzie nam poczekać do 2015 roku. Warto wspomnieć, że Telltale Games pracuje aktualnie nad grami opartymi o Grę o Tron oraz o uniwersum Borderlands. Ponadto warto zauważyć, że zapewne za kilka miesięcy pojawi się ostatni epizod drugiego sezonu The Walking Dead, a także, że nie tak dawno fani gier od Telltale Games zakończyli swoje przygody w pierwszym epizodzie The Wolf Among Us i zapewne również ten tytuł będzie kontynuowany. Miejmy nadzieję, że Telltale Games to dobrze zorganizowana ekipa i poradzi sobie z tyloma produkcjami jednocześnie.

[dzięki- DualShockers]

More from Mikołaj Ciesielski

Far Cry 4 – znamy zawartość przepustki sezonowej

Far Cry 4 to kolejna odsłona popularnej serii, za którą odpowiedzialna jest...
Read More