PlayStation Plus – w najbliższy weekend multiplayer za darmo, dla wszystkich

Firma Sony przygotowała mały, świąteczny prezent dla wszystkich użytkowników konsoli PlayStation 4. Nie możecie bawić się online, nie macie subskrypcji PlayStation Plus? Będzie darmowy weekend!

Przedstawiciele Sony mają dla graczy bardzo dobrą wiadomość, mianowicie w najbliższy weekend PlayStation Plus będzie darmowe dla wszystkich. Oznacza to głównie dostęp do trybu mutliplayer w grach na PlayStation 4, który jest uzależniony od aktywnej subskrypcji PlayStation Plus.

Darmowy weekend z usługą PlayStation Plus będzie pozwalał graczom na skorzystanie z trybu multiplayer we wszystkich grach. Darmowy weekend rozpocznie się w Polsce o godzinie 9:01 w ten piątek,11 grudnia, zaś zakończy się 14 grudnia o godzinie 8:59. Aby skorzystać z dobrodziejstw multiplayera, wystarczy zalogować się, wybrać dowolną grę, włączyć tryb wieloosobowy i cieszyć się rozgrywką, a warto przetestować kilka interesujących pozycji, chociażby:

  • Star Wars Battlefront,
  • Rainbow Six: Siege,
  • Battlefield 4,
  • Driveclub,
  • Need for Speed.

Jest to z pewnością dobry ruch ze strony Sony, aby zachęcić w okresie świątecznym nowych graczy do zakupu PlayStation Plus. Oby tylko byli w stanie udostępniać ciekawsze gry, to wszyscy bylibyśmy ”happy”.

[interaction id=”560c0639c70ac51c03b447ff”]

Written By
More from Patryk

Capcom publikuje kolejny gameplay z Resident Evil 0 Remaster

Firma Capcom zdecydowała się opublikować kolejny, tym razem dłuższy gameplay z gry...
Read More