Sprawdźcie nowy gameplay z gry Horizon: Zero Dawn

W sieci został opublikowany nowy gameplay z gry Horizon: Zero Dawn na PlayStation 4. Polowanie na mechaniczne stwory wygląda bardzo przekonująca, szczególnie w wydaniu Guerilla Games.

Horizon: Zero Dawn pierwotnie zostało zaprezentowane podczas targów E3 2015 w Los Angeles. Ten ekskluzywny tytuł na PlayStation 4 wygląda niesamowicie i jest niesamowicie świeży, jeżeli mowa o sandoksowej tematyce. Nudzą mnie już wszystkie te powtarzalne gry RPG w klimatach fantasy, teraz czas na Guerilla Games i ich znakomite science-fiction. Tak przynajmniej ja uważam, szczególnie po obejrzeniu poniższego materiału z rozgrywki.

Jakość nagrania opublikowanego przez twórców może i nie powala, ale grę widzimy po raz pierwszy ”na żywo”. Jest to autentyczny gameplay a nie zmontowany materiał wideo. Horizon: Zero Dawn prezentuje się całkiem fajnie, szczególnie wirtualna roślinność, która została odwzorowana bardzo szczegółowo. Nasza bohaterka może się tam chować przed wzrokiem mechanicznych dinozaurów i polować na nie z ukrycia. Co jednak najważniejsze, Guerilla Games potwierdza, że w trakcie zabawy będziemy mogli eksplorować ogromny świat. Wszystko to, co widzicie na horyzoncie będzie dostępne i tylko od graczy zależy, gdzie się udadzą.

Poniżej możecie obejrzeć najnowszy materiał wideo. Gra Horizon: Zero Dawn pojawi się na konsoli PlayStation 4 dopiero w przyszłym roku, ale już teraz widać, że będzie to jedna z największych i najciekawszych premier nadchodzących miesięcy. Czy Wy również jesteście takiego samego zdania jak ja?

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=pqlpUTMPBO0″ allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”55f29e858f1e968801f0efbf”]

Written By
More from Patryk

Watch Dogs w rozdzielczości 1080p, 30 klatkach na sekundę i trybem multiplayer

Watch Dogs to gra studia Ubisoft, która trafi na PlayStation 4 i...
Read More