PlayStation Plus – Sony reklamuje grudniową oraz styczniową ofertę

Subskrypcja PlayStation Plus pozwala posiadaczom PlayStation 4 nie tylko na możliwość rozgrywki wieloosobowej, ale również na pobranie dwóch gier miesięcznych. Japońska firma postanowiła zareklamować dwa najbliższe miesiące za pomocą materiału wideo.

PlayStation 4 debiutowało w Polsce 29 listopada 2013 roku w cenie około 1800 złotych.

PlayStation 4 zadebiutowało na rynku rok temu. Gracze, którzy wykupili subskrypcje PlayStation Plus już od jakiegoś czasu zwracają uwagę, że darmowe gry, które udostępniane są abonentom nie spełniają oczekiwań. Zdaję się, że japońska firma wzięła sobie do serca opinie graczy, ponieważ na najbliższe miesiące nikt nie powinien narzekać.

Już od jakiegoś czasu wiadomo, że do oferty PlayStation Plus dla konsoli PlayStation 4 w grudniu trafi Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition oraz Secret Ponchos, a w styczniu posiadacze konsoli ósmej generacji od Sony otrzymają samodzielny dodatek do gry inFamous: Second Son, który nosi podtytuł First Light, natomiast drugim styczniowym tytułem będzie The Swapper. PlayStation postanowiło przypomnieć graczom o tych tytułach i sprytnie zareklamować najbliższe miesiące za pomocą materiału wideo, który znajdziecie poniżej.

Trzeba zauważyć, że posiadacze PlayStation 4 i jednocześnie subskrybenci PlayStation Plus wreszcie otrzymują tytuły, które są warte uwagi. Swoją drogą już w listopadzie otrzymali oni ciekawą pozycją jaką jest The Binding of Isaac: Rebirth. Wygląda na to, że firma Sony wraca na właściwe tory, jeśli chodzi o darmowe gry dla swoich abonamentów.

Tags from the story
, ,
More from Mikołaj Ciesielski

Bloodborne – data premiery, zwiastun oraz 30 minutowy gameplay!

Bloodborne to gra action- RPG, za którą odpowiedzialne jest japońskie studio From...
Read More