Oryginalny Fallout odtworzony w Fallout: New Vegas

Fallout był grą oryginalną i odkrywczą w momencie swojego debiutu, dziś niewiele osób pamięta pierwszą część serii. Rzut izometryczny się zestarzał, dlatego warto sprawdzić, jak gra wyglądałaby w trójwymiarze.

W sieci pojawiły się informacje o najnowszej modyfikacji do gry Fallout: New Vegas, dzięki której gracze mogą w trójwymiarowym świecie sprawdzić wydarzenia z pierwszej, kultowej odsłony serii Fallout.

Grupa fanów serii Fallout od około trzech lat tworzy modyfikację do Fallout: New Vegas, która dodaje zadanie, będące odtworzeniem pierwszej części gry. Dzięki ich pracy gracze będą mogli jeszcze raz przejść pierwszą odsłonę serii, tyle tylko, że w w pełni trójwymiarowym otoczeniu oraz na w miarę nowoczesnym silniku graficznym Bethesdy.

Twórcy tej modyfikacji stawiają sobie ambitne cele przed sobą. Autorzy modyfikacji chcą  odwzorować nie tylko scenariusz, ale także mechaniki rządzącej pierwszą odsłoną serii. Zamiast znanego z gier Bethesdy otwartego świata, mapa modyfikacji podzielona zostanie na kwadratowe pola, a poruszać się będziemy jedynie w obrębie zamkniętych lokacji.

Fallout dziś jest grą, która się niesamowicie zestarzała i dla młodszych fanów może być niegrywalna. Dzięki modowi do gry Fallout: New Vegas zainteresowani przygodą z oryginału będą mogli przeżyć ją w lepszej jakości oprawy wizualnej.

Jesteście zainteresowani ponownym przejściem oryginalnego Fallouta?

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=tUoVeT-fIGY” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”56556cc641f2d0122bb30d93″]

Written By
More from Patryk

Handsome Jack opowiada o przetrwaniu w Borderlands: The Pre-Sequel

Autorzy gry Borderlands: The Pre-Sequel opublikowali w sieci nowy materiał wideo, który...
Read More