Obszerny materiał trybu wieloosobowego z odświeżonej wersji Halo 2

W sieci opublikowano ponad godzinną prezentację trybów wieloosobowych w grze Halo 2. Jest to odświeżona wersja gry, która wchodzi w skład Hale: The Master Chief Collection na Xbox One.

Halo 2 to jedna z najlepszych gier wideo na pierwszą konsolę Xbox.
Halo 2 to jedna z najlepszych gier wideo na pierwszą konsolę Xbox.

Studio 343 Industries pracuje w pocie czoła nad grą Halo: The Master Chief Collection, która trafi na konsolę Xbox One. Wydawnictwo to zawierać będzie wszystkie cztery główne odsłony popularnej serii gier akcji, które dostępne były tylko na platformach Microsoftu.

W sieci opublikowano godzinną prezentację trybu wieloosobowego z odświeżonej wersji drugiej części serii. Autorzy koncentrują się na odrestaurowaniu otoczki graficznej, ale również planują dorzucić zupełnie nowe elementy do schematu rozgrywki. Na poniższym materiale wideo możecie rzucić okiem na dwie mapy przygotowane z myślą o rozgrywce wieloosobowej. Materiał wideo przedstawia pięć gier w trybie Team Slayer (2 vs. 2) na Ascension oraz Sanctuary.

Wszystkie pozycje zostały przystosowane do działania na konsoli Xbox One. Dwie pierwsze odsłony cyklu przeszły wyraźne poprawki, toteż wyglądają o wiele lepiej. Ponadto twórcy dorzucają około stu map do rozgrywek wieloosobowych, ze wszystkimi oryginalnymi lokacjami sprzed lat. Warto również podkreślić, że wszystkie tytuły z tego pakietu będą działać w jakości 1080p oraz w 60 klatkach na sekundę.

Zasiądźcie wygodnie w fotelach i zorganizujcie sobie chwilę czasu. Poniższy materiał jest do Waszej dyspozycji.

Written By
More from Patryk

Sebastien Loeb Rally Evo zapowiedziane na PlayStation 4 oraz Xbox One

W sieci oficjalnie zapowiedziano grę wyścigową studia Milestone o nazwie Sebastien Loeb...
Read More