Geraltowi będzie rosła broda z upływem czasu w Wiedźmin 3: Dziki Gon

W sieci pojawiły się nowe informacje na temat gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Jedną z nich jest fakt rosnącej w czasie rzeczywistym brody (!) głównego bohatera.

Czekaliśmy na Wiedźmin 3: Dziki Gon i już jest na ostatniej prostej!
Czekaliśmy na Wiedźmin 3: Dziki Gon i już jest na ostatniej prostej!

Gerealt nie będzie miał łatwego życia w Wiedźmin 3: Dziki Gon. Gra zmusi go do walki z zastępami przerażających bestii w najciemniejszych zakątkach. Dodatkowo bohater trzeciej części Wiedźmina będzie musiał zmagać się również z…zarostem, bowiem jego broda będzie rosła wraz z upływającym czasem w grze.

Broda głównego bohatera będzie się sukcesywnie zwiększać. Wraz z postępami gracza i wędrowaniem po kolejnych lokacjach (upływem czasu), broda Geralta będzie coraz dłuższa. Oczywiście nie ma mowy o brodzie a’la Gandalf z Władcy Pierścieni – uspokaja jeden z producentów gry, Michał Platkow-Gilewski z CD Projekt RED.

”Broda rośnie wraz z upływem czasu i przemieszczaniem się Geralta pomiędzy lokacjami. Ma ona kilka stanów, a one determinują jej długość. Najdłuższa jest naprawdę długa, ale nie może się równać z tą Gandalfa.Kiedy pobierzesz DLC Beard and Hairstyle, wydłużanie się brody zostanie zatrzymane.” – Michał Platkow-Gilewski z CD Projekt RED

Większą ilość informacji na temat gry Wiedźmin 3: Dziki Gon poznaliśmy wczoraj, głównie za sprawą magazynu o grach wideo GameStar. Wiedźmin 3: Dziki Gon to gra na PlayStation 4, Xbox One oraz komputery osobiste. Premiera jest planowana na maj tego roku.

[dzięki – http://www.eurogamer.net/articles/2015-03-24-geralts-beard-grows-as-you-play-witcher-3]

Geralt zrobi na nas wrażenie w Wiedźmin 3: Dziki Gon - to pewne!
Geralt zrobi na nas wrażenie w Wiedźmin 3: Dziki Gon – to pewne!
Written By
More from Patryk

Remedy Entertainment przesuwa datę premiery gry Quantum Break

Firma Remedy Entertainment zdecydowała się przesunąć datę premiery gry Quantum Break przeznaczonej...
Read More