Nowy Doom powstaje? Dostęp do bety otrzymacie po zakupie Wolfenstein: The New Order

Bethesda ogłosiła właśnie coś bardzo ciekawego. Wolfenstein: The New Order otrzyma na dniach edycję przed premierową. Każdy kto po nią sięgnie dostanie wczesny dostęp do nowej odsłony Doom. 

b186ab4a65f32

W sieci pojawiła się całkiem intrygująca informacja z obozu Bethesdy. Okazuje się, że oba legendarne tytuły id Software otrzymały nowe życie. W przyszłym miesiącu do sprzedazy trafi Wolfenstein: The New Order – to już wiecie. Już niebawem będziecie mogli zakupić edycję przedpremierową gry, dzięki której dostaniecie wcześniejszy dostęp do …nowej odsłony Dooma. Zwykle informacje o starcie zamówień przedpremierowych na jakąś grę nie wzbudzają większych emocji. W tym przypadku jest zupełnie inaczej, ponieważ coś się w końcu w sprawie Doom ruszyło. Wydawca nie przyznaje otwarcie, że jest to czwarta odsłona serii. Pieszczotliwe nazywa projekt ”następnym Doomem”. Czy możemy liczyć na restart legendarnej marki? W sieci opublikowano świeży materiał wideo, promujący przygody agenta Blazkowicza.

Wolfenstein: The New Order to kolejna odsłona legendarnej serii pierwszoosobowych strzelanin. Nad grą pracował, założony w 2009 roku, zespół deweloperski MachineGames. W nowej odsłonie gry wcielamy się ponownie w agenta Blaskowicza, który żyje w niebezpiecznych czasach. Historia Trzeciej Rzeszy nie zakończyła się tak, jak znamy to z lekcji historii. W 1960 hitlerowskie Niemcy mają się całkiem dobrze, wygrali II wojnę światową dzięki Wunderwaffe (cudownej broni) i panują nad całym światem. Blazkowicz ponownie chwyta za broń, by zmierzyć się ze swoimi odwiecznymi przeciwnikami. Gra śmiga na nowoczesnej wersji silnika id Tech 5, wykorzystywanego w innych projektach Bethesdy. Gra trafi do sprzedaży 23 maja.

Written By
More from Patryk

DriveClub – recenzja PlayStation 4

DriveClub to gra studia Evolution, która dostępna jest tylko na PlayStation 4....
Read More