Nintendo wypuści na rynek nową odsłonę Pokemonów

Firma Nintendo zamierza nadal wspierać swoją przenośną konsolę 3DS, dla której zaplanowano kolejne odsłony niezwykle popularnej serii gier o Pokemonach. W sieci pojawił się nawet oficjalny zwiastun tego wydawnictwa. 

Pokemony są niezwykle popularne na terenie Japonii oraz w Stanach Zjednoczonych. To jedna z najlepiej sprzedających się gier na 3DS.
Pokemony są niezwykle popularne na terenie Japonii oraz w Stanach Zjednoczonych. To jedna z najlepiej sprzedających się gier na 3DS.

Nintendo 3DS otrzyma w niedalekiej przyszłości kolejna dwa bestsellery. Mowa tutaj o grach z serii Pokemon, a więc wersjach Omega Ruby. oraz Diamond Saphirre. W listopadzie tego roku gra trafi na platformy przenośne Nintendo, co ciekawe, również na 2DS. Tytuł jest oczywiście naturalną kontynuacją poprzednich RPGów z tej serii, które oczekiwane są przez miliony graczów na całym świecie. Niestety, wydawca gry opublikował tylko szczątkowy zwiastun gier, który pokazuje okładki oraz kilka zdań na ich temat. Oto tłumaczenie wspomnianego tekstu:

”Tym razem cała generacja graczy otrzyma fantastyczną, emocjonalną historię, którą postaramy się zaprezentować przy okazji Omega Ruby oraz Diamond Saphirre. Przygotujcie się na wymagającą przygodę, pełną eksploracji świata przepełnionego Pokemonami.”

Za grę odpowiada studio Game Freak, które ma wieloletnie doświadczenie w tworzeniu markowych gier z gatunku RPG. Pokemony z pewnością trafią do milionowej widowni, ponieważ gry z tej serii cechuje charakterystyczny klimat, świetna, klasyczna rozgrywka oraz urok, którego pozazdrości niejeden wysokobudżetowy role play. Złapiesz je wszystkie?!

[dzięki – EGM]

Written By
More from Patryk

Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May podpisali umowę z Amazonem

Legendarne trio z Top Gear podpisało właśnie nową umowę z firmą Amazon....
Read More