Namco Bandai prezentuje Dragon Ball Z: Battle of Z!

Namco Bandai umieściło w sieci nowe zapiski z Dragon Ball Z: Battle of Z. Czy mamy do czynienia z grą wartą przysłowiowej świeczki?

Dragonball-Battle-of-Z-Banner

Dragon Ball Z: Battle of Z to kolejna bijatyka osadzona w popularnym uniwersum znanym z japońskich komiksów i seriali. Za tytuł odpowiada tokijskie studio Artdink. Gra jest typowym przedstawicielem japońskich bijatyk, kontynuując tym samym schematy poprzednich części serii. Elementem dodanym jest zaś otoczka RPG. Nowa gra Namco Bandai, w ruchu, wygląda całkiem przyzwoicie. Program pozwoli na zabawę zarówno dla pojedynczego gracza, jak również wielu osobom jednocześnie. Dragon Ball Z: Battle of Z jest to bardzo dynamiczna i efektowna bijatyka, pozwalająca nam stoczyć walki między znanymi bohaterami, takimi jak Goku czy Vegeta, na ziemi i w powietrzu.

Gra zaoferuje nam naprawdę imponującą paletę zawodników. Twórcy przechwalają się, iż będzie ich aż siedemdziesięciu. Każdy fan tegoż anime, które przez lata pasjonował się starciami sayanów, będzie mógł znaleźć tu coś dla siebie. Główny tryb gry (Story) został podzielona na notabene sześćdziesiąt misji, a więc zapowiada się największa odsłona serii.

Gra trafi na PlayStation 3, PlayStation Vita i Xboksa 360 już w przyszłym roku – 31 stycznia. Poniżej możecie sprawdzić jak mordobicie wygląda w ruchu!

Written By
More from Aleks

PlayStation 4 podniesie sprzedaż konsol w Japonii?

W Kraju Kwitnącej Wiśni konsole stacjonarne, ostatnimi laty, nie znacznie słabiej się...
Read More