Nad Mass Effect 4 pracuje aktualnie 200 osób?

W sieci pojawiły się nieoficjalne doniesienia na temat Mass Effect 4. Gra pojawi się na konsolach nowej generacji, a plotka głosi, że aktualnie pracuje nad nią około 200 osób.

Mass Effect to potężna marka, która wymaga delikatnego podejścia. Ostatnim razem autorzy gry zostali ostro skrytykowani za jakość zakończenia.
Mass Effect to potężna marka, która wymaga delikatnego podejścia. Ostatnim razem autorzy gry zostali ostro skrytykowani za jakość zakończenia.

Kilka dni temu rozwiano wątpliwości dotyczące pojawienia się Mass Effect 4 tylko na Xbox One. Superprodukcja BioWare pojawi się na obu konsolach nowej generacji, ale teraz w sieci pojawiły się kolejne, choć niepotwierdzone, informacje na temat tej gry.

O tym, że gra powstaje wiemy już od pewnego czasu. Teraz na forum NeoGAF niejaki shinobi602, który znany jest z zamieszczania tam gorących doniesień z branży (często trafnych) opublikował wpis na temat Mass Effect 4. Według informacji tego użytkownika nad grą BioWare aktualnie pracuje ekipa 200 osób. Co więcej, najnowsza odsłona serii oparta jest o świetny silnik graficzny Frostbite 3.0.

Ostateczna nazwa tej odsłony serii ponoć jest już ustalona, ale BioWare czeka z zapowiedzią trzymając graczy w niecierpliwości. Producent nie ujawnił również chociażby przybliżonej daty premiery swojej gry, z pewnością dlatego, iż prace nad nią ruszyły pełną parą najprawdopodobniej dopiero teraz. Warto jednak podkreślić, że autorzy gry planują, z tak dużą ekipą pracowników, stworzyć największą odsłonę w historii. Czekamy zatem na konkrety w tej sprawie i nowe materiały promocyjne.

[dzięki – http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p=147366713&postcount=4377]

Written By
More from Patryk

DriveClub zabiera nas do Japonii, na trasę Nakasendo za kierownicą Chevroleta

Evolution Studios opublikowali w sieci gameplay z gry DriveClub. Filmik przedstawia nową...
Read More