Tom Clancy’s The Division – ujawniono gameplay z zamkniętych testów

Ubisoft w ostatnich dniach przeprowadza zamknięte testy gry Tom Clancy’s The Division na konsoli Xbox One. Oczywiście w przypadku tak bardzo oczekiwanej gry trudno utrzymać dyskrecję.

W sieci ujawniono najnowszy gameplay z gry Tom Clancy’s The Division z testów wczesnej wersji gry zorganizowanych przez firmę Ubisoft ekskluzywnie na konsoli Microsoftu. Filmik jest długi i pozwala zapoznać się z aktualnym stanem tej produkcji na konsoli Microsoftu.

Oczywiście trzeba podkreślić, że oglądając film, powinniście pamiętać, że gameplay nagrywany na konsolach traci jakość podczas tego procesu. Wersja alfa gry Tom Clancy’s The Division na pewno nie jest także ostateczna, pod względem oprawy i z pewnością nie na wszystkich platformach, bowiem faktycznie edycja na konsolę Microsoftu może wyglądać najsłabiej.

Na chwilę obecną na podstawie wideo lepiej ocenić mechanizmy rozgrywki, aniżeli ogólny wygląd gry i jakość oprawy graficznej na wszystkich platformach.

Premiera gry Tom Clancy’s The Division już 8 marca 2016 na komputerach PC, PlayStation 4 oraz Xbox One.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=SYuonYJFAzM” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=ebZlNXpvW3I” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]
Written By
More from Patryk

Seria Batman: Arkham do wyciągnięcia za grosze na PC!

Wiadomość dla fanów Mrocznego Rycerza – przygotowano świetną ofertę dla fanów na...
Read More