Leondardo w akcji na nowym zwiastunie Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants in Manhattan

Fani Wojowniczych Żółwi Ninja zacierają ręce, bowiem na rynek zmierza kolejna gra wideo, w której główną rolę odegrają tytułowe żółwie. Do sieci trafił nowy materiał wideo, który przedstawia bojowy potencjał jednego z nich.

Nowa gra z Wojowniczymi Żółwiami Ninja nareszcie wychodzi z cienia tajemnicy i prezentuje się nam na nowym materiale wideo. Fani tego uniwersum już od jakiegoś czasu wyczekiwali momentu, w którym ujrzą, jak najnowsza produkcja Platinum Games prezentuje się w akcji. Nikt nie powinien być zaskoczony tym, jak wygląda ten tytuł, bowiem każdy, kto na niego czekał, mógł spodziewać się tego, co zostało zaprezentowane. 

Najnowszy zwiastun prezentuje w akcji przywódcę Wojowniczych Żółwi Ninja, czyli Leonarda. Warto dodać, że każdy z nich ma swego rodzaju specjalne zdolności, a wspomniany Leonard posiada możliwość znacznego spowolnienia czasu, dzięki czemu podczas walki zyskuje sporą przewagę nad swoimi oponentami. Rzućcie okiem i sami oceńcie jak Leonardo radzi sobie z przeciwnikami.

Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants in Manhattan zadebiutuje już latem tego roku. Tytuł ten zmierza na komputery osobiste oraz na konsole PlayStation, Xbox One, PlayStation 3 i Xbox 360.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=YJ6i950Qn2A” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”640″ height=”480″/]

 

[autor- Bartosz Gabiś]

More from Mikołaj Ciesielski

Najnowszy zwiastun Murdered: Śledztwo zza grobu prezentuje nową postać.

Murdered: Śledztwo zza grobu przygodowa gra akcji studia Airtight Games przy współpracy...
Read More