Tom Clancy’s The Division wychodzi z cienia – zobacz nowy trailer

Tom Clancy’s The Division otrzymał nowy materiał wideo, w którym twórcy wyjaśniają elementarne zasady rozgrywki i zbierania ekwipunku.

W grze Tom Clancy’s The Division będzie wiele przedmiotów, uzbrojenia oraz legendarnych skarbów. Na najnowszym materiale wideo twórcy starają się wyjaśnić, jak wiele w świecie gry możemy odnaleźć.

Przydatne przedmioty to nie tylko broń palna czy pożywienie. W grze Tom Clancy’s The Division nie zabraknie wszelkiego rodzaju surowców oraz części specjalnych, które pomogą nam rozbudować naszą broń oraz pancerze.

Poniższy materiał wideo dotyka również tematu dopasowywania ubioru i pancerzy do własnych potrzeb. The Division pozwoli nam na zmianę wielu elementów ubioru naszego bohatera, ponoć przygotowano kilkanaście stref i elementów wymienialnych, a więc każdy na polu bitwy powinien wyglądać unikatowo.

Tom Clancy’s The Division nadal czeka na swoją datę premiery na Xbox One, PlayStation 4 oraz PC. Kilkukrotnie ją przekładano, ale na E3 2015 powinniśmy poznać konkretny. Pamiętajcie, że konferencja Ubisoftu odbędzie się 15 czerwca.

[dzięki – http://www.vg247.com/2015/06/10/the-division-armor-loot-pc-ps4-xbox-one/]

Written By
More from Patryk

Gameplay z gry Rise of the Tomb Raider – Lara Croft wybrała się do Syrii

Gamescom 2015 to kolejna okazja ku temu, aby popatrzeć na najnowsze wcielenie...
Read More