Kilkanaście minut z rozgrywką Project CARS

Project CARS to gra wideo na PlayStation 4, Xbox One oraz PC. Tytuł ma pojawić się w połowie maja na rynku, teraz otrzymaliśmy kolejny gameplay.

ProjectCarsBanner2

Filmik z Project CARS został opublikowany na kanale użytkownika Team VVV na serwisie YouTube. Blog o grach to doskonałe miejsce, aby publikować tutaj interesujące materiały z najbardziej oczekiwanych gier, a z pewnością Project CARS do takich należy.

Twórca nagrania udostępnił je w stosunkowo wysokiej jakości, gracze będą mogli sprawdzić film z gry na konsole i komputery osobiste w jakości 1080p. Project CARS na poniższych filmikach wygląda niezwykle efektownie, tytuł w momencie premiery nie powinien zawieść pod względem oprawy graficznej. Pytanie tylko, którego dnia maja Slightly Mad Studios zamierzają go wydać?

Na chwilę obecną nie otrzymaliśmy sprecyzowanych informacji, a przecież terminy gonią. Jeszcze tylko kilkanaście dni kwietnia i czekają nas wielkie majowe premie gier na konsolach i PC. Project CARS z pewnością jest jedną z najciekawszych.

[dzięki – YouTube]

Written By
More from Patryk

Drugi dziennik dewelopera World of Warships

Studio Wargaming zamieściło w sieci najnowszy, drugi dziennik dewelopera dotyczący gry World...
Read More