Jutro dostaniemy demo gry Sebastien Loeb Rally Evo

Gry rajdowe są coraz popularniejsze i nie zamierzają poddawać się w walce przeciwko zwykłym wyścigom. Dziś dowiedzieliśmy się, że już jutro dostępne będzie demo Sebastien Loeb Rally Evo!

Oficjalny dystrybutor Sébastien Loeb Rally Evo,  firma CDP.pl poinformowała nas o jutrzejszej premierze dema gry na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. To duże zaskoczenie, bowiem wcześniej absolutnie nic na to nie wskazywało, że tytuł jest w tak zaawansowanej fazie prac, iż jeszcze w tym roku otrzymamy demko.

Demo Sébastien Loeb Rally Evo pojawi się na PS4 i Xbox One już 24 grudnia. Znajdą się w nim:

  • Tryby Rally Single Stage oraz Playground Time Attack and Challenge Time Attack, gdzie gracz może przetestować reakcje samochodu na różne typy podłoża;
  • Trasa San Remo – San Romolo;
  • Samochody: Toyota Celica, Fiat 500 Abarth, Citroen DS3;

Demo to pierwsza okazja, ażeby sprawdzić w akcji nową produkcję studia Milestone, które od blisko 20 lat tworzy gry wyścigowe – od Screamera, przez serie WRC i MotoGP, po Sébastien Loeb Rally Evo, grę przygotowaną we współpracy z Sebastienem Loebem, najbardziej utytułowanym kierowcą rajdowym w historii: 9-krotnym mistrzem świata, zwycięzcą 78 rajdów i 905 odcinków specjalnych.

Sébastien Loeb Rally Evo pojawi się na rynku 29 stycznia w wersjach na platformy PS4, Xbox One i PC.

Poniżej możecie sprawdzić oficjalny trailer dotyczący dema gry Mileston. Przyznam się, że to jeden z lepszych prezentów od Milestone, jakie otrzymałem w tym roku.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=7V5lR2UiTgU” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]
Written By
More from Patryk

Spotify jest już dostępne na PlayStation 4 oraz PlayStation 3

Aplikacja Spotify debiutuje na konsolach PlayStation 4 oraz PlayStation 3. Wypróbuj muzykę...
Read More