Fallout 4 sprzedaje się znakomicie i Bethesda zaczyna się tym przechwalać

Firma Bethesda spodziewała się ogromnego zainteresowania grą Fallout 4, ale już pierwsze raporty dotyczące sprzedaży zaskakują. Okazuje się, że nawet oczekiwania Bethesdy zostały przerośnięte.

Amerykańska firma Bethesda poinformowała dzisiaj o wyśmienitej premierze Fallout 4. Wydawnictwo wysłało do punktów sprzedaży 12 milionów pudełek, co jednocześnie wygenerowało sprzedaż na poziomie ponad 750 mln dolarów. To bardzo dużo, nawet patrząc przez pryzmat wcześniej zapowiadanego zainteresowania grą.

Ciekawostką na pewno jest informacja, że The Elder Scrolls V: Skyrim odnotował wynik 7 milionów rozesłanych egzemplarzy.  Edycja kolekcjonerska, Fallout 4 Pip-Boy Edition, została wyprzedana w kilka godzin po ogłoszeniu jej dostępności.

W sieci pojawiły się ponadto informacje, jakoby gra studia Bethesda ustanowiła również nowy rekord oglądalności na serwisie Twitch. Gracze nie tylko grali, ale z wielką chęcią śledzili transmisje na żywo w internecie, gdy nie mieli jeszcze dostępu do swojej kopii gry. Fallout 4 zatem jest praktycznie wszędzie i koncentruje na sobie uwagę wszystkich.

Fallout 4 dostępny jest na rynku w wersjach na konsole PlayStation 4, Xbox One oraz pecety. Tytuł długo oczekiwany, rozbudowany i niezwykły. Polecam zapoznać się również z pierwszymi ocenami tej gry i zdecydować się na zakup. Nie czekaj, Boston jest może i zrujnowany, ale nadal interesujący i tajemniczy.

[efsthumbnail sdsd src=”https://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/11/fallout-deviantart.jpg”]

[interaction id=”5620b8cb47771a9960eed7e8″]

Written By
More from Patryk

CD Projekt RED jest zadowolone z popularności gry Wiedźmin 3: Dziki Gon i dodatku DLC Serce z kamienia

Prezes spółki CD Projekt wypowiada się na temat dodatku do gry Wiedźmin...
Read More