Jakie gry Cenega przywiezie na Warsaw Games Week?

Firma Cenega to jeden z największych dystrybutorów gier wideo w naszym kraju. Wydawnictwo pojawi się na organizowanej w Warszawie imprezie Warsaw Games Week i będzie miała naprawdę duże stoisko.

Warsaw Games Week 2015 to wielkie święto wszystkich fanów wirtualnej rozrywki i pierwsze prestiżowe targi gier wideo w naszej stolicy. W dniach od 23 do 25 października w EXPO XXI Warszawa na kilometrach kwadratowych powierzchni będziecie mogli pograć przed premierą w najnowsze gry, wziąć udział w pasjonujących turniejach oraz przetestować najnowszy sprzęt.

Oczywiście w czasie trwania Warsaw Games Week nie zabraknie najnowszych tytułów od największych wydawców gier na świecie, a swoją obecność wśród wystawców zapowiedziały wszystkie najważniejsze firmy z branży gier w Polsce. Dziś swoją ofertę przedstawiła firma Cenega.

Oto atrakcje, które przygotowała firma Cenega:

  • Prezentacja gry Total War: WARHAMMER prowadzona przez przedstawiciela studia Creative Assembly.
  • Konkurs Cenega Cosplay 2015.
  • Spotkanie z Patrykiem „ROJO” Rojewskim.
  • Pokazowe walki w Street Fighter V.
  • Panel „jak fachowo zrobić własny cosplay”.
  • Strefa familijna LEGO Video Games dla rodzin i najmłodszych fanów gier.
  • Liczne konkursy z nagrodami w tym możliwość zdobycia unikatowych gadżetów z gry Fallout 4.

Warto podkreślić, że w strefie Cenega, będzie można przed premierą zagrać w Battleborn, Just Cause 3, LEGO Marvel’s Avengers, Street Fighter V oraz Total War: WARHAMMER. W specjalnie przygotowanych salkach kinowych odbędą się także prezentacje gier Mafia III, XCOM 2, Deus Ex: Rozłam Ludzkości oraz HITMAN. Na tym stoisku dostępne będą również stanowiska z grami Batman: Arkham Knight, Mad Max oraz Sid Meier’s Civilization: Beyond Earth – Rising Tide.

Poniżej możecie zobaczyć wizualizacje stanowiska wydawnictwa Cenega na imprezie Warsaw Games Week. Wybieracie się do Warszawy na growy event?

[efsthumbnail sdsd src=”https://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/10/WGW1.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”https://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/10/WGW2.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”https://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/10/WGW3.jpg”]

[interaction id=”56127e47c70ac51c03d5a07d”]

Written By
More from Patryk

A House Divided – data premiery, drugiego odcinka The Walking Dead: Season Two

Telltale Games zaklepało dokładną datę premiery dla A House Divided. Drugi odcinek...
Read More