Kolejne przecieki na temat gry The Last of Us na PlayStation 4

Co łączy gry Uncharted 4: A Thief’s End oraz The Last of Us 2? Naughty Dog w roli producenta gry na PlayStation 4 oraz livestream z najnowszych przygód Nathana, podczas którego twórcy wygadali się na temat The Last of Us 2.

Na wstępie należy zaznaczyć, że choć przeciek jest nieco ”grubymi nićmi” szyty, to jego wydźwięk jest raczej stosunkowo konkretny. Twórcy gry Uncharted 4: A Thief’s End podczas prezentacji na żywo przejęzyczyli się i wychodzi na to, że potwierdzono niechcący drugą odsłonę gry. Naughty Dog organizowało pokaz, w którym udział wzięli strateg do spraw społeczności Eric Monacelli, scenarzysta Josh Scherr oraz główny animator Eric Baldwin. Jak podają zagraniczne serwisy, ten drugi w pewnym momencie przejęzyczył się i powiedział, ”że prace nad wszystkimi animacjami twarzy w grach z cyklu Uncharted nadzorował Eric. Tak samo było w przypadku pierwszego The Last of Us.”

No właśnie, słowo-klucz to ”pierwszego”, co może oznaczać, że rzeczywiście ktoś w Naughty Dog jest już odpowiedzialny za The Last of Us 2 i prace nad tytułem na PlayStation 4 trwają w najlepsze. Oczywiście nie należy tego traktować, jako oficjalne potwierdzenie, ale producent w późniejszej części audycji kilkukrotnie odnosił się do swoich słów i próbował tłumaczyć. Można również słowo ”pierwsze” tłumaczyć przez pryzmat The Last of Us Remastered (druga wersja), bądź też dodatku Left Behind.

Oryginalne, ”pierwsze” The Last of Us debiutowało pod koniec życia konsoli PlayStation 3, jako hołd dla niej od Sony i Naughty Dog. Tytuł zebrał bardzo wysokie oceny, jego średnia na Metacritic to 95 punktów, jak również odświeżonej edycji Remastered.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?t=1&v=ifsHGORFTE0″ allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”55eff1d28f1e968801e3bf7f”]

Written By
More from Patryk

Recenzja gry The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited to konsolowa edycja gry The Elder...
Read More