Jak prezentuje się Daenerys Targaryen w Dragon Age: Inkwizycja?

Dragon Age: Inkwizycja to kolejna odsłona popularnej serii gier cRPG, za którą odpowiedzialne jest studio BioWare. Tytuł ten posiada rozbudowany kreator postaci, w którym niejeden fan gatunku spędzi kilka godzin.

Dragon Age: Inkwizycja to najbardziej wyczekiwana gra RPG tego roku. Czy sprosta wymaganiom graczy?

Najnowsza produkcja studia BioWare posiada niezwykle rozbudowany kreator postaci, w którym można stworzyć naprawdę wspaniałe i dopracowane postacie. Jeden z posiadaczy Dragon Age: Inkwizycja postanowił odwzorować postać znaną z sagi Georga R. R. Martina oraz serialu Gra o Tron, czyli Daenerys Targaryen, w którą wciela się aktorka Emilia Clarke. Rzućcie okiem na efekty i dajcie znać, czy podoba Wam się ta wersja Matki Smoków.

Trzeba przyznać, że stworzenie postaci z taką dbałością o każdy szczegół zajęło pewnie autorowi sporo czasu. Patrząc jednak na efekt końcowy, możemy śmiało stwierdzić, iż nie był to czas stracony, a postać wygląda bardzo dobrze. Po kilku godzinach spędzonych w kreatorze, autor wreszcie, pod postacią pięknej Daenerys może rozpocząć Inkwizycję.

 Dragon Age: Inkwizycja trafiło na komputery osobiste, PlayStation 4, PlayStation 3, Xboksa One oraz na Xboksa 360 20 listopada.

dragon 2

dragon 3

dragon 4

More from Mikołaj Ciesielski

Promocje w cyfrowym sklepie Nintendo

Podobnie jak Sony i Microsoft, które posiadają odpowiednio PlayStation Store oraz Xbox...
Read More