Graczu, przygotuj się na weekend z dodatkową walutą w Killzone: Shadow Fall

Studio Guerilla Games przygotowało dla graczy na nadchodzący weekend ekstra bonusy podczas zmagań wieloosobowych w Killzone: Shadow Fall.

Killzone: Shadow Fall to jedna z pierwszych gier, jakie trafiły na PlayStation 4. Tytuł prezentuje bardzo wysoki poziom oprawy  graficznej.
Killzone: Shadow Fall to jedna z pierwszych gier, jakie trafiły na PlayStation 4. Tytuł prezentuje bardzo wysoki poziom oprawy graficznej.

W sieci pojawił się wpis informujący wszystkich graczy o dodatkowej walucie za wyniki w rozgrywkach wieloosobowych w grze Killzone: Shadow Fall. Studio Guerilla Games zaprasza w ten weekend do zabawy w multiplayer, szansę na to będą mieli wszyscy, bowiem Sony zapowiedziało darmowy weekend z PlayStation Plus.

Na Twitterze autorzy gry Killzone: Shadow Fall poinformowali wszystkich o możliwości wygrania dodatkowej waluty za rozgrywki wieloosobowe. Akcja potrwa od godziny 17 w nadchodzący piątek, aż do 9 rano w poniedziałek. Warto jest więc odkurzyć Shadow Fall i zainteresować się tym niezwykłym multiplayerem.

Killzone: Shadow Fall debiutowało wraz z konsolą PlayStation 4 na rynku. Tytuł charakteryzuje się wybitną oprawą graficzną, ale również świetnym trybem multiplayer. Gra może się pochwalić średnią ocen na serwisie Metacritic na poziomie 73 punktów.

Written By
More from Patryk

GRID: Autosport trafi na PlayStation 3, Xboksa 360 i PC

GRID: Autosport jest nową pozycją w serii gier wyścigowych studia Codemasters. Firma...
Read More