Gra Fallout 4 z obsługą Remote Play na PlayStation Vita

Wszyscy czekamy zgodnie na premierę gry Fallout 4, ale dziś okazuje się, że nie tylko na dużych telewizorach i ”dużych” konsolach będziemy bawić się tym tytułem. Bethesda potwierdziła Remote Play dla PlayStation Vita.

Trudno jest mi stwierdzić, jak popularne jest Remote Play na konsoli PlayStation Vita i jak wiele gier to obsługuje, ale widać, że najwięksi producenci inwestują w to rozwiązanie. Funkcja, czy jest popularna, czy nie, nadal jest rozwijana i ma być dostępna również w długo oczekiwanym Fallout 4. Bethesda opublikowała oficjalne oświadczenie na ten temat, zatem rozgrywka nie skończy się tylko na ”dużych” konsolach.

Oczywiście firma Bethesda nie byłaby sobą, gdyby nie opublikowała pierwszego zdjęcia z funkcji Remote Play na PlayStation Vita w grze Fallout 4. Na Twitterze możecie zobaczyć starcie z Deathclavem naszego bohatera. Jeżeli tylko ktoś zakłóci Waszą przygodę przed telewizorem, wystarczy uruchomić konsolę PlayStation Vita, aby cieszyć się rozgrywką w dalszym ciągu.

To nie pierwszy raz, kiedy dostajemy możliwość gry Remote Play na PlayStation Vita. Rozpoczęło się przecież chociażby od gry Assassin’s Creed IV: Black Flag, która bardzo fajnie chodziła w tym systemie. PlayStation Vita, mimo że otrzymuje swoje gry, to dużo zyskuje na takim rozwiązaniu. Konsola może być nadal bardzo przydatna i pozwalać na dalszą, przyjemną rozrywkę.

Poniżej możecie zobaczyć wspomniany wpis na Twitterze na temat Remote Play w grze Bethesdy. Fallout 4 pojawi się na rynku już 10 listopada na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach PC.

 

[interaction id=”55f997b7f94584352d0729ff”]

Written By
More from Patryk

League of Legends otrzymało aktualizację 4.20

League of Legends otrzymało kolejną aktualizację o numerze 4.20. Update wprowadza sporo...
Read More