Gamescom 2014- Sprawdźcie świeży gameplay z Lords of the Fallen

Lords of the Fallen to gra action- RPG, za którą odpowiedzialna jest polskie studio CI Games. Produkcja naszych rodaków skierowana jest głównie do dojrzałych graczy. W związku ze zbliżająca się premierą, nie mogło zabraknąć Lords of the Fallen na tegorocznym Gamescomie, dzięki czemu mamy nowy gameplay.

W produkcję gry zaangażowany jest Tomasz Gop, jeden ze współtwórców Wiedźmina.

Lords of the Fallen jest jedną z najbardziej oczekiwanych gier tego roku. Zarówno przez fanów gier gatunku RPG, jak i nas, czyli Polaków, ponieważ to właśnie najnowsza produkcja CI Games ma być dla polskiego rynku gier wideo drugim Wiedźminem. Nic więc dziwnego, że polska ekipa pojawiła się w Kolonii i oprócz krótkich trailerów, nasi rodacy postanowili przedstawić gameplay, który trwa prawie 21 minut, a więc jest na co popatrzeć.

Lords of the Fallen ma być wymagającą grą, w której najważniejszym aspektem będzie walka z dużo większymi i silniejszymi przeciwnikami. Nic dziwnego, że fachowcy z branży porównują produkcję naszych rodaków do gier od From Software, a w szczególności Dark Souls. Sam Tomasz Gop przyznał, że to właśnie ten tytuł był inspiracją do stworzenia Lords of the Fallen, ale podkreślił jednocześnie, że ich gra będzie się znacząco różnić od produkcji japońskiego studia. Trzeba przyznać, że po licznych materiałach z Lords of the Fallen można mieć nadzieję, że już niedługo będziemy mogli chwalić nie tylko przygodami Geralta z Rivii.

Lords of the Fallen zadebiutuje 31 października tego roku na komputerach osobistych, PlayStation 4 oraz na Xboksie One.

More from Mikołaj Ciesielski

Czy na komputerach osobistych Far Cry 4 będzie wyglądał najładniej?

Far Cry 4 to kolejna odsłona popularnej serii, za którą odpowiedzialna jest...
Read More