Final Fantasy XV uruchomione na PC z kartą graficzną Nvidia 1080 Ti

Nowy materiał wideo z gry Final Fantasy XV uruchomionej na PC wyposażonym w kartę graficzną NVIDIA GTX 1080 Ti został opublikowany w sieci. Może być to traktowane jako wstępna zajawka edycji na komputery osobiste gry Square Enix.

Temat produkcji konwersji gry na komputery osobiste wydaje się jednak już prawie przesądzona. Zainteresowani muszą być jednak cierpliwi i wyczekiwać oficjalnej zapowiedzi. Dzisiaj Square Enix chce zakończyć prace nad kolejnymi fabularnymi dodatkami DLC do oryginalnego Final Fantasy XV.

Poniżej możecie zobaczyć prezentację wykonania gry przy jednoczesnym wykorzystaniu potężnej karty GTX 1080 Ti, która zadebiutuje na rynku 6 marca. Tytuł faktycznie dużo zyskuje na edycji PC, przede wszystkich mowa tutaj o grze światłocienia, jakości rysowanych elementów w tle oraz samych modeli postaci (które już w oryginale były wyjątkowe).

Final Fantasy XV jest dostępne na PlayStation 4 oraz Xbox One. Wydane zostało w przez firmę Square Enix i jego średnia ocen na serwisie Metacrtitic wynosi aktualnie 81 punktów. Wkrótce pojawi się edycja na komputery PC.

Written By
More from Patryk

Uncharted 4: A Thief’s End to koniec pewnej ery w firmie Naughty Dog, twierdzą twórcy gry

Przedstawiciele firmy Naughty Dog zdają sobie sprawę, że premiera gry Uncharted 4:...
Read More