Jaka jest wartość gier udostępnianych w PlayStation Plus w roku 2014?

W sieci pojawiły się informacje dotyczące wartości rynkowej gier oferowanych w PlayStation Plus dla konsol PlayStation 4, PlayStation Vita oraz PlayStation 3 w 2014.

PlayStation Plus to oferta gier dla PlayStation 4, PlayStation 3 oraz PlayStation Vita.
PlayStation Plus to oferta gier dla PlayStation 4, PlayStation 3 oraz PlayStation Vita.

Wielu z nas kupuje abonament PlayStation Plus, teraz w szczególności dla możliwości grania wieloosobowego, aby móc również pobierać gry miesiąc w miesiąc. Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, ile wszystkie produkcje mogły by kosztować?

W sieci pojawiły się informacje na ten temat, które są bardzo intrygujące. Redaktorzy Push Square postanowili przygotować stosowne zestawienie gier wchodzących w skład tej usługi, oczywiście z jednoczesnym uwzględnieniem ich wartości na rynku. Z przeprowadzonej analizy wynika, że wartość produkcji udostępnianych w usłudze przeznaczonej dla graczy w Północnej Ameryce wynosi 1, 349 dol. Wartość gier wchodzących w skład oferty PlayStation Plus w Europie wyniosła zaś równowartość 960 funtów.

Wydawać by się mogło, że to całkiem intratny interes, ale jest kilka znaków zapytania. Przede wszystkim – płacimy za ograniczony dostęp do tych produkcji, okresowy a nie stały (jak chociażby u konkurencji). Po drugie, ażeby otrzymać dostęp do całego pakietu gracz musi posiadać wszystkie konsole japońskiego giganta, dopiero wtedy uzyska dostęp do gier o wcześniej wymienianej wartości.

PlayStation Plus to bardzo interesująca oferta, ale jak każda na rynku, ma swoje wady i zalety. Sony z pewnością udostępnia wysokiej jakości gry – średnia wysokość ocen gier oferowanych w tej usłudze to 78 punktów. Co więcej, popularny Plus daje również dostęp do zabawy wieloosobowej, co z czego korzysta wielu graczy.

[dzięki – http://www.egmnow.com/articles/news/playstation-plus-offered-more-than-1300-worth-of-free-games-in-2014/]

PlayStation Plus i to, co oferuje usługa.
PlayStation Plus i to, co oferuje usługa.
Written By
More from Patryk

Nowy trailer do gry Final Fantasy XIV: A Realm Reborn i nadchodzącego patcha 2.2

Final Fantasy XIV: A Realm Reborn to gra MMORPG studia Square Enix....
Read More