Far Cry Primal – dziewięciominutowy gameplay udostępniony przez Ubisoft

Powrót do epoki kamienia łupanego od firmy Ubisoft może być całkiem interesujący. Musimy jednak przełknąć dziwne rozwiązania i gameplay, który nieco odstaje od całej serii.

W sieci udostępniono materiał wideo z gry Far Cry Primal od firmy Ubisoft, która jest oryginalna, tego odmówić jej nie sposób, ale czy faktycznie będzie aż tak przebojowa i grywalna, jak na tę serię przystało?

Szczerze? Wątpię, ale będę oceniał dopiero pełną wersję po premierze na PlayStation 4 i Xbox One. Oryginalny setting to jedno, ale dobra (tylko) grafika i nieco udziwniony gameplay to inna sprawa. Firma Ubisoft udostępniła wybranym dziennikarzom wersję alpha Primal, która nie posiada opowieści. Zainteresowani gracze mogą sprawdzić nowe elementy, nacieszyć się wyjątkowy klimatem, ale nie mogą poznać przygody.

Moim zdaniem gra po pewnym czasie może wydawać się nudna. Walka będzie pozbawiona strzelanin i broni palnej (to oczywiste), ale łuk czy dzida to kiepskie zamienniki, które mogą się nam bardzo szybko znudzić. Poza tym świat gry wydaje się być zaprojektowany nieco powtarzalnie i monotonnie.

Cóż, może to tylko moje subiektywne odczucia, ale Far Cry Primal na chwilę obecną mnie nie przekonuje, poczekam aż ujawnią pełne środowisko gry i mapę świata. Premiera na PlayStation 4 i Xbox One już 23 lutego.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=q3joFVrYIME” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]
Written By
More from Patryk

Trailer Pro Evolution Soccer 2015 prosto z Brazylii

Pro Evolution Soccer 2015 zostało zaprezentowane podczas Brazil Game Show. Zwiastun koncentrujący...
Read More