Uncharted 4: A Thief’s End – zobacz 30 minut z trybu multiplayer

Uncharted 4: A Thief’s End to nie tylko świetny scenariusz i kampania jednoosobowa, ale również całkiem udany tryb multiplayer, który twórcy pozwolili nam zobaczyć.

Wczorajszego dnia firma Naughty Dog zorganizowała transmisję na żywo (stream) rozgrywki z gry Uncharted 4: A Thief’s End na PlayStation 4. Gracze mogli zobaczyć trybu wieloosobowy, który w najnowszej grze twórców Crasha sprawdza się całkiem pozytywnie.

Naughty Dog zaprezentowali graczom głównie opcje personalizacji wyglądu naszego awatara, aby w dalszej części materiału na YouTube przejść następnie do wyboru uzbrojenia i oczywiście samej walki. Walkę oraz gameplay zaprezentowano przede wszystkim w wysoko zurbanizowanych lokacjach. Twórcy gry Uncharted 4: A Thief’s End przedstawiają ponadto nowości, takie jak np. “wskrzeszające granaty”. Rozgrywka wygląda płynnie i standardowo dla tego rodzaju gier wideo z trybem multiplayer.

Warto przypomnieć, że już w najbliższy piątek rozpocznie się beta Uncharted 4. W testach będą mogły wziąć osoby, które zakupiły Uncharted: The Nathan Drake Collection. Aby skorzystać z tej opcji będziecie musieli mieć również aktywną subskrypcję PlayStation Plus.

Gra Uncharted 4: A Thief’s End to jedna z najciekawszych produkcji ekskluzywnych na konsolę PlayStation 4, która pojawi się na rynku już w przyszłym roku. Warto czekać, z pewnością z uwagi na kampanię fabularną i zakończenie przygód Nathana Drake’a. Czy będzie Was interesował tryb multiplayer?

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=i3E5TvAvqz8″ allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”560a3c16c70ac51c03a90d73″]

Written By
More from Patryk

W Grand Theft Auto 5 odtworzono trailer Need for Speed

Przywyknęliśmy już do modyfikacji w grze Grand Theft Auto 5. Tyle tylko,...
Read More