Fallout 4 – pies i jego słodki cosplay od fana gry

Cosplay to ambitne przebieranki fanów gier wideo, ale nie zawsze musi dotyczyć tylko i wyłącznie ludzkich bohaterów. Dziś możecie zobaczyć cosplay Ochłapa z gry Fallout 4.

Osobiście bardzo lubię cosplay i śledzę najpopularniejszych artystów z tej branży. Okazuje się, że nie tylko bohaterowie gier wideo są popularnie, ale również ich czteronożni partnerzy.

Pewien użytkownik serwisu imgur o ksywce WexyLex zdecydował się przelać wirtualną miłość na swojego psa, Sierżanta i wystylizował go na Ochłapa z gry Fallout 4. Przystroił go w chustę i zbroję, ale dokładnie tak, jak możemy zrobić to w grze. Pies może się teraz czuć bezpiecznie w razie nagłego ataku super mutantów i innych zagrożeń.

Szczerze powiedziawszy, to Sierżant wydaje się być nieskrępowany tym, że nosi na sobie kupę żelastwa i plastiku. Pies pasuje idealnie do roli cospley’era i wygląda niemalże tak samo, jak jego kolega z gry Fallout 4. Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia z galerii na imgur i sami oceńcie, czy ten cosplay faktycznie się Wam podoba.

Sama gra Fallout 4 jest dostępna aktualnie na pecetach, PlayStation 4 oraz Xbox One. Bethesda przygotowała bardzo ambitne dzieło, które na serwisie Metacritic może pochwalić się średnią ocen na poziomie 87 punktów.

[efsthumbnail sdsd src=”https://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/11/allout-4-dog-2.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”https://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/11/fallout-4-dog-3.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”https://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/11/fallout-dog-5.jpg”]
Written By
More from Patryk

Poznaliśmy pierwszą grę październikowej oferty PlayStation Plus?

W sieci pojawiły się gorące informacje na temat oferty gier PlayStation Plus...
Read More