Nowy materiał wideo z gry Fallout 4 opisuje atrybut siły

Firma Bethesda opublikowała nowy materiał z serii S.P.E.C.I.A.L, który ma promować grę Fallout 4. Filmik w komiczny sposób podkreśla wartość atrybutu siły w grze Fallout 4.

Już teraz, na kilka tygodni przed premierą gry Fallout 4 na PlayStation 4, Xbox One oraz pecetach można zakładać, że będzie się ona cieszyć ogromną popularnością. Bethesda o tym wie i wcale nie musi się jakoś przesadnie starać w kwestiach marketingowych. Zamiast publikować materiały z rozgrywki w sposób komiczny przedstawia nam atrybut siły na nowym materiale wideo. I dobrze, bo robi to z pomysłem i łamie standardy.

Oczywiście ujawniona prezentacja nie powinna zaskoczyć wieloletnich fanów cyklu. Siła w grze Fallout 4 odpowiada głównie za udźwig naszego bohatera oraz zdolności do walki bronią białą. Jeżeli zatem planuje rozwijać się własnie w tym kierunku, to warto o tym wiedzieć i pamiętać. Co ciekawe, pod koniec materiału zostało ujawnione, że siła naszego bohatera przyda się również podczas przygotowywania pancerzy oraz niektórych broni. Crafting w Fallout 4 będzie rozbudowany i nie chodzi tutaj tylko o mnogość surowców, ale odpowiednie przygotowanie samego bohatera.

Gra Fallout 4 ma ukazać się już 10 listopada na rynku. Wiele lat gracze czekali na ten tytuł, ale już teraz, na kilka tygodni przed debiutem jestem przekonany, że warto było. Tytuł z pewnością pochłonie nas na długie godziny i pytanie tylko, co ciekawego odkryjemy w świecie gry? Ponoć mamy na to 400 godzin, więc raczej sporo interesujących rzeczy się tam znajduje.

[efsnotification type=”alert” style=”radius” close=”false” ]Fallout to seria postapokaliptycznych komputerowych gier fabularnych stworzona przez studio Interplay Entertainment oraz w późniejszym okresie studio Bethesda. Chociaż akcja osadzona jest w XXII i XXIII wieku, retrofuturystyczne realia i oprawa graficzna nawiązują do powojennej kultury Ameryki lat 50 ubiegłego stulecia. Pierwsza odsłona serii zadebiutowała na rynku w roku 1997 na PC.[/efsnotification] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?t=90&v=DSbJf81AGPc” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”640″ height=”480″/]

[interaction id=”55c89bf759fbca23052860e5″]

Written By
More from Patryk

Gameplay z wersji demonstracyjnej Final Fantasy XV

W sieci pojawił się gameplay z wersji demonstracyjnej gry Final Fantasy XV....
Read More