Fable Legends dostępne na Xbox One oraz PC z Windows 10

Na konferencji Microsoftu Phil Spencer, menadżer marki Xbox, potwierdził obecność gry Fable Legends na komputerach PC z systemem Windows 10.

Czym zaskoczy nas Windows 10?
Czym zaskoczy nas Windows 10?

Lionhead Studios pracują aktualnie nad grą Fable Legends, która pojawi się na Xbox One. Phil Spencer poinformował na konferencji firmy Microsoft o obecności gry również na komputerach PC opartych o system Windows 10.

Konferencja Microsoftu przyniosła mnóstwo ciekawych informacji na temat systemu Windows 10 oraz jego unikalnych funkcjonalności. Należy wspomnieć między innymi o możliwości wspólnej rozgrywki użytkowników PC z Windows 10 razem z właścicielami Xbox One. Ponadto Microsoft przygotował również specjalną aplikację Xbox One dla systemu Windows 10. Dzięki oprogramowaniu będziemy mieli dostęp do listy znajomych z poziomu systemu, listy osiągnięć, wiadomości oraz ich zawartości, którą zdecydowali się podzielić w sieci.

Gigant z Redmond jest naprawdę innowacyjny. Przygotowano system dzielenia się rozgrywką, dzięki czemu gracze będą mogli rejestrować fragmenty wideo z dowolnej gry i udostępniać je na platformie Steam. Mało tego, aplikacja pozwoli również na kontynuowanie zabawy na innych urządzeniach opartych o system Windows 10, toteż zabawę w Fable Legends będziemy mogli kontynuować chociażby na tablecie.

Jeżeli mowa o samym Fable Legends, to w sieci pojawił się najnowszy trailer oraz skromna galeria tego tytułu, które publikujemy dla Was poniżej.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/01/fable-legends-played-across-xbox-one.html]

 

Written By
More from Patryk

Wasteland 2 na Xbox One i PlayStation 4 w rozdzielczości 1080p

W okresie ciągłych kłótni i sporów o wyższość jednej konsoli nad drugą,...
Read More