EA Sports UFC – starcie dwóch groźnych Pań na nowym gameplayu

Firma Electronic Arts przygotowuje dla właścicieli PlayStation 4 oraz Xbox One bijatykę na licencji UFC. W sieci udostępniono nowy zwiastun tej EA Sports UFC, na którym widać starcie dwóch zawodniczek.

EA Sports UFC jest w pełni licencjonowanym produktem federacji UFC.
EA Sports UFC jest w pełni licencjonowanym produktem federacji UFC.

Jakiś czas temu prezentowałem Wam pierwsze fragmenty rozgrywki z gry EA Sports UFC. Tamten materiał wyglądał niesamowicie, ale dziś w sieci pojawił się kolejny zapisek gameplayu, z tą jednak różnicą, iż teraz w rolach głównych są dwie Panie. Zawodniczki prezentują się znakomicie, nie tylko ich wyrzeźbione, pełne detali ciała, ale również animacja ciosów. Poniższy zwiastun ma nam uzmysłowić jak wyglądać będą starcia w parterze. Całkiem ciekawym rozwiązaniem jest tak zwane wyłamywanie, do którego służy specjalny system. Myślę że ten element szczególnie ważny będzie w trakcie rozgrywek sieciowych.

Tytuł jest w pełni licencjonowanym mordobiciem, który korzysta, a zarazem promuje sporty walki federacji UFC. Gracze staja do walki w oktagonalnym ringu, wcielając się w swoich ulubionych, starannie odwzorowanych zawodników.Pojedynki prezentowane są w taki sposób, by jak najbardziej przypominać telewizyjne transmisje.

Tytuł trafi na rynek PlayStation 4, oraz Xbox One już 20 czerwca tego roku, jesteście zainteresowani?

Written By
More from Patryk

Hitman – beta testy gry już w lutym przyszłego roku

Duńskie IO Interactive zapowiedziało beta testy gry Hitman na początku przyszłego roku....
Read More