E3 2015 – Square Enix zapowiedziało własną konferencję z okazji targów

Targi E3 2015 odbędą się w dniach 16-18 czerwca w Stanach Zjednoczonych. Swoją konferencję zapowiedziała firma Square Enix.

Square Enix to autor między innymi sukcesu marki Final Fantasy, której ostatnią odsłoną jest wieloosobowe A Realm Reborn.
Square Enix to autor między innymi sukcesu marki Final Fantasy, której ostatnią odsłoną jest wieloosobowe A Realm Reborn.

W tym roku targi elektronicznej rozrywki E3 2015 mogą być bardzo ekscytujące. Najważniejsze jest jednak to, że w tym roku odbędą się tam dwie duże, nowe konferencje. Do rozpiski dołączy Square Enix, które oficjalnie zapowiedziało swoją konferencję na targach.

Firma zorganizuje pokaz swoich gier 16 czerwca przed oficjalnym otwarciem targów E3 2015. Jakich gier możemy spodziewać się na prezentacji?

  • Final Fantasy XV
  • Kingdom Heart III
  • Deus Ex: Mankind Divided
  • Rise of the Tomb Raider
  • Hitman (nowa odsłona)
  • Mad Max
  • Star Ocean 5: Integrity and Faithlessness

Bardzo prawdopodobne, że firma zapowie również jakieś nowe gry, może nawet i marki. Square Enix w tym roku ma bardzo dużo do pokazania, więc nie chce być kojarzone tylko z prezentacjami Microsoftu bądź Sony.

Zapowiadają się niezwykłe targi E3 2015, które odbędą się w dniach 16-18 czerwca. Należy jednak pamiętać, że najważniejsze zapowiedzi odbędą się właśnie na ekskluzywnych konferencjach wybranych producentów gier.

Pytanie brzmi: na jakie gry Square Enix najbardziej czekacie?

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/04/square-enix-will-be-hosting-dedicated.html]

square-enix-e3-conference-2015

Written By
More from Patryk

Codemasters zadowoleni z opinii graczy na temat gry DiRT Rally

DiRT Rally to zaskakująca zapowiedź w ostatnich dniach. Gra pojawiła się na...
Read More