Droga ta kolekcjonerka PlayStation 4 z motywem Destiny The Taken King

Kolekcjonerska edycja PlayStation 4 z motywem Destiny The Taken King została wyceniona stosunkowo wysokie. Ciekaw jestem, ile osób sięgnie po ten zestaw.

Edycje kolekcjonerskie konsol PlayStation 4 są dostępne na rynku w wielu wersjach. Dziś poznaliśmy cenę kolekcjonerki PS4 z motywem Destiny The Taken King, która jest stosunkowo drogim gadżetem, ale czy wartym Waszych oszczędności?

Na temat tej konsoli Sony wypowiadało się już jakiś czas temu. Wszyscy Ci, którzy nie zdołali się jeszcze przesiąść z poprzedniej generacji na nowe sprzęty mogą rozpatrzyć zakup tego zestawu. PlayStation 4 Destiny The Taken King zawiera w sobie fizyczną wersję gry Destiny (ucz się Microsoft!) oraz voucher na edycję Destiny: The Taken King Collector’s Edition.

Warto podkreślić, iż wersja Legendary to standardowe Destiny z wszystkimi dodatkami DLC, zaś w edycji kolekcjonerskiej otrzymacie kilka ekskluzywnych (cyfrowych) dodatków do wykorzystania w grze.

Za zestaw zapłacimy aż 399 dolarów, a do wyboru będą dwa motywy kolorystyczne – czarny oraz biały. Konsolę w białej postaci możecie obejrzeć poniżej.

[dzięki – http://www.vg247.com/2015/07/31/limited-edition-destiny-the-taken-king-ps4-bundle-now-available-for-pre-orders/]

destiny the taken king ps4

ps4 destiny

Written By
More from Patryk

Project CARS otrzyma nowe samochody wyścigowe od Renault

Project CARS choć spokojnie i bez większych fajerwerków, to się rozwija i...
Read More