Demo Final Fantasy XV otrzyma update do wersji 2.0

Final Fantasy XV: Episode Duscae jest grywalną wersją demonstracyjną, która ukazała się na PlayStastion 4 i Xbox One. Square Enix zapowiedziało patch do dema, który ma się ukazać w przyszłym miesiącu.

Square Enix to autor między innymi sukcesu marki Final Fantasy, której ostatnią odsłoną jest wieloosobowe A Realm Reborn.
Square Enix to autor między innymi sukcesu marki Final Fantasy, której ostatnią odsłoną jest wieloosobowe A Realm Reborn.

Studio odpowiedzialne za serię Final Fantasy ogłosiło aktualizację do Episode Duscae. Kuriozalne może wydawać się to, że już nawet nie gry, ale też dema otrzymują usprawniające rozszerzenia.

Zmiany są konieczne ponieważ w wersji demonstracyjnej gracze mogli natknąć się na szereg błędów, które mogły zniechęcić przyszłych nabywców finalnej wersji gry. Patch ma na celu poprawę stabilizacji i rozgrywki wersji demonstracyjnej.

Aktualizacja ma wpłynąć na:

  • zmianę systemu walki,
  • ulepszenie systemu namierzania kamery,
  • dodatkowe możliwości akcji podczas walk,
  • poprawa balansu,
  • pozbycie się poszczególnych bugów,
  • poprawiony framerate.

Pozostaje mieć nadzieje, że finalna wersja gry nie będzie wymagała aktualizacji poprawiających rozgrywkę po swojej premierze.

Oczy wszystkich fanów serii powinny być zwrócone w czerwcu na tarki E3. Square Enix szykuję konferencję, na której na pewno zobaczymy trailer, a może nawet i gameplay z Final Fantasy XV.

[dzięki http://www.egmnow.com/articles/news/final-fantasy-xvs-demo-is-getting-an-update-with-episode-duscae-2-0/#]

[Autor tekstu –Piotr]

Written By
More from Piotr Parchan

Wolfenstein: The Old Blood – premiera gry w cyfrowej dystrybucji już jutro

Wolfenstein: The Old Blood jest samodzielnym rozszerzeniem do gry Wolfenstein: The New...
Read More