Dead or Alive 5: Last Round – DLC z nowymi strojami bikini nadchodzi

Dead or Alive 5: Last Round to jedna z ciekawszych bijatyk aktualnie na rynku. Dla PlayStation 4 oraz Xbox One przygotowano aktualizacje i dodatek DLC.

Team Ninja właśnie poinformowali o kilku ciekawostkach na temat gry Dead or Alive 5: Last Round. Tytuł w wersji na Xbox One oraz PlayStation 4 otrzyma darmową aktualizację 1.04, która wprowadzi zupełnie nową arenę nazwaną ”Fireworks”.

W sieci pojawiły się również screeny nowych strojów bikini, które wchodzą w skład płatnego dodatku DLC o nazwie ”Summer 2015 Con”, który również będzie dostępny na wcześniej wymienionych konsolach. Na chwilę obecną otrzymaliśmy tylko zdjęcia płatnego dodatku, możliwe że później otrzymamy trailer. Zawartość trafi na rynek już w sierpniu.

Ponadto Team Ninja poinformowali, że w produkcji jest już gra Dead or Alive Xtreme 3. Niestety, ale według nieoficjalnych informacji gra jest przygotowywana tylko i wyłącznie a rynek japoński oraz azjatycki. Nie wiemy nic o planach debiutu na zachodzie.

[dzięki – http://www.dualshockers.com/2015/08/01/dead-or-alive-5-last-round-screenshots-show-dlc-bikinis-and-new-free-stage-for-ps4-and-xbox-one/]

 

[interaction id=”5553480de091946473ad3886″]

Written By
More from Patryk

Grand Theft Auto V z widokiem FPP?

Grand Theft Auto V otrzyma widok pierwszoosobowy w wersji na PlayStation 4,...
Read More