Castlevania Lords of Shadow 2 – Konami wypuszcza edycję kolekcjonerską

Konami zaprezentowało edycję kolekcjonerską Castlevania Lords of Shadow 2, której premierę zaplanowano na 28 lutego. Specjalna edycja zawierać będzie ciekawe bonusy dla fanów, którzy zdecydują się złożyć zamówienie przed premierowe – zainteresowani?

castlevania-lords-of-shadow-review-banner2

 

Castlevania: Lords of Shadow 2 to kontynuacja doskonale przyjętej gry Lords of Shadow z 2010 roku. W kontynuacji nadal mamy do czynienia z przygodową grą akcji, w ramach której walczymy z wampirami i innymi pomiotami o piekielnym rodowodzie. Gabriel, bohater poprzedniej części gry, powraca do gry jako Drakula i pała ogromną rządzą zemsty. Lords of Shadow jest w założeniu zwieńczeniem historii, którą twórcy starają się nam opowiedzieć przez ostatnie trzy odsłony serii. Konami, wydawca gry, opublikował w sieci informacje na temat daty premiery, która ma się odbyć już 28 lutego. Ponadto, wydawca skierował w stronę graczy ciekawą ofertę, mianowicie edycję kolekcjonerską zawierającą mnóstwo ciekawych dodatków. Warto się jednak pospieszyć, ponieważ edycja ta jest limitowana – wydawca udostępni 30 tysięcy sztuk, szukajcie jej pod nazwą Dracula’s Tomb Premium Edition. Poniżej możecie rzucić okiem na to, co wejdzie w skład wspomnianej kolekcjonerki:

  • wielkie, drewniane pudło z grą
  • cztery figurki bohaterów z gry, zaprojektowane przez Neila Googe’a
  • steelbook
  • artbook z mnóstwem grafik koncepcyjnych i sylwetkami postaci
  • trzy dodatki w wersji cyfrowej – Premium Dracula, kostium Dark Dracula, jak również Relic Rune

image_311127_full

 

Twórcy zapewniali we wcześniejszych wypowiedziach, że projekt wraca do korzeni, ma być mniej sekwencji QTE, a same starcia z bossami mają być kluczowym elementem, rozwiniętym do granic możliwości. Poniższa prezentacja jest tylko krótką zajawką tego, czego możemy spodziewać się w oryginale. Projekty głównych bohaterów są charakterystyczne dla serii, a antagoniści nakreśleni z mrocznym pomysłem. Dodajmy do tego fakt, iż nasz bohater może toczyć starcia trzema rodzajami oręża (Void Sword, Chaos Claws i Blood Whip), które z biegiem czasu będziemy mogli rozwijać.W sieci upubliczniono również najnowszy zwiastun omawianej produkcji. Skupia się on głównie na postaci głównego bohatera, który pała rządzą zemsty na oprawcach. Twórcom nie można odmówić zaangażowania, ponieważ kampania promocyjna prowadzona jest w ciekawy sposób – skupia się na największych zaletach gry, jakimi są postaci. Konami Digital Entertainemnt nakreśliło świetne sylwetki bohaterów, a ich losy ścierają się na cyfrowych arenach. Główny bohater, na zwiastunie poniżej, nazywa siebie księciem ciemności, legendarnym Draculą. Gry tak przesiąkniętej klimatem gotyckim i tematyką wampirów próżno szukać na dzisiejszym rynku. Gra dostępna na PlayStation 3 i Xboksa 360 już od 28 lutego. Do tego czasu, polecamy zapoznać się z pierwszą częścią gry – Lords of ShadowCzy Castlevania Lords of Shadow 2 odniesie komercyjny i artystyczny sukces? Zdecydujecie sami!

dzięki [Computer Video Games]

Written By
More from Patryk

Call of Duty: Modern Warfare Collection stało się faktem?

Call of Duty: Modern Warfare Collection trafi na konsole nowej generacji. Jest...
Read More