Dark Souls 3 ostatnią odsłoną serii gier From Software

Reżyser gier z serii Dark Souls, Hidetaki Miyazaki, jest przekonany, że gra Dark Souls 3 może być wielkim zwieńczeniem równie wspaniałej trylogii. Czyżby to był ostatni Dark Souls?

Dark Souls 3 może być ostatnią odsłonę tej popularnej serii stwierdził reżyser gry Hidetaki Miyazaki w wywiadzie dla redakcji Gamespot. Twórca gry jest zdania, że przez ostatnie lata gracze doświadczyli wspaniałych (?) chwil z tą serią, ale ona nie może trwać wiecznie. Przysłowiowe ”zmęczenie” materiału dotyka wszystkie marki, również tak wybitne jak Dark Souls.

”Byłoby kłamstwem, gdybym powiedział, że nie ma takiej obawy. Nie sądzę, aby dobrym wyborem było tworzenie gier z serii Souls oraz Bloodborne w nieskończoność. Zastanawiam się nad wielkim zamknięciem serii właśnie dzięki Dark Souls III. To oczywiście nie zależy tylko ode mnie, ale wspólnie z From Software chcemy w przyszłości przygotowywać nowe projekty.

Dark Souls III jest ostatnią grą, którą rozpoczęliśmy tworzyć zanim zostałem szefem From Software. Kolejny tytuł będzie już zapoczątkowany za czasów mojego szefostwa. Wierzę, że nasza firma może tworzyć nowe rzeczy. Pojawią się nowe rodzaje produkcji od nas, a Dark Souls III jest ważnym znacznikiem ewolucji From Software.”

Pierwsi gracze mogli już przetestować grę Dark Souls 3 we wczesnej wersji i wychodzi na to, że faktycznie otrzymamy ogromny świat, mnóstwo nowych lokacji, wrogów i stary, dobry gameplay.

Dark Souls 3 zadebiutuje wiosną przyszłego roku na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz pecetach.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=2HIxuGi_2TQ” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”55fe7f870bbe6d362d2b9839″]

Written By
More from Patryk

Otwarty świat tylko częściowo w Uncharted 4: A Thief’s End?

Naughty Dog uważa, że otwarty świat nie pasuje do gry Uncharted 4:...
Read More