Dark Souls 3 – From Software prezentuje kolekcjonerskie figurki z gry

W sieci pojawiły się oficjalne zdjęcia kolekcjonerskich figurek z gry Dark Souls 3, która przygotowywana jest na przyszły rok. From Software przygotowało interesujące gadżety dla fanów cyklu.

Firma Namco Bandai opublikowała oficjalne zdjęcia figurek z gry Dark Souls 3 na swoim Twitterze. Gracze już teraz mogą zobaczyć, jak efektowne gadżety przygotowano dla nich w edycjach kolekcjonerskich gry.

Jednocześnie chciałbym przypomnieć, że na stronie Geekay Games edycję prestiżową ze wspomnianą figurką wyceniono na około 1940 zł. Edycja kolekcjonerska była zaś wyceniona na 540 zł.

Samo Dark Souls 3 ma być największą i najbardziej rozbudowaną grą z całej serii. From Software przygotowali dla graczy ogromną grę RPG w charakterystycznym stylu i zachowanym wysokim poziomem trudności. W sieci pojawiają się materiały wideo z przeprowadzonych ostatnio testów wczesnej wersji Dark Souls 3, która wygląda niesamowicie.

Konsole PlayStation 4 i Xbox One wyraźnie służą produkcji From Software, która jest rozbudowana i wprowadza gracza w duży, otwarty świat. Oczywiście zachowano klimat dark fantasy i generalnie klasyczny schemat rozgrywki. Walka nieznacznie uległa zmianom, wydaje się być teraz bardziej dynamiczna, ale może to tylko moje zdanie.

Dark Souls 3 zadebiutuje wiosną przyszłego roku na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz pecetach.


[interaction id=”55fe7f870bbe6d362d2b9839″]

Written By
More from Patryk

Fallout 3 nie trafi na PlayStation 4, ale Fallout 4 otrzyma mody na konsolach

Fallout 4 otrzyma możliwość modyfikacji na konsolach Xbox One oraz PlayStation 4....
Read More