Konsolowe Deal of the Week – oferta na Dzień Dziecka!

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka przygotowaliśmy dla Was świetną ofertę na asortyment czysto konsolowy. Do wyciągnięcia jest mnóstwo ciekawych gier, co więcej, o 15 % taniej niż cena startowa, wybieraj!

Raynamn to tylko jedna z francuskich gier, które uwielbiane są na całym świecie.
Rayman to tylko jedna z francuskich gier, które uwielbiane są na całym świecie.

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka przygotowaliśmy dla naszych czytelników świetną ofertę na gry wideo w wersjach na PlayStation 3, PlayStation 4, PlayStation Vita oraz konsole Microsoftu. Każdy, nie ważne, młodszy gracz czy troszkę starszy, powinien znaleźć coś dla siebie. Pozycje zostały przecenione o 15 % względem oryginału, dziś kupujesz – jutro grasz. Oferta będzie obowiązywała przez cały tydzień, który zwieńczony będzie niespodzianką dla najmłodszych!

Oto gry, które wchodzą w skład oferty na Dzień Dziecka:

Thief to świetnie zrealizowana gra przygodowa z elementami skradanki, która zabiera nas w czasy wiktoriańskie.Nasz bohater Garrett wraca do miasta City. Oczywiście od jego ostatniej wizyty wiele się zmieniło. Metropolią rządzi Baron, który jest tyranem i wykorzystuje służby porządkowe do nękania mieszkańców. Z pomocą przychodzi bogaty asortyment umiejętności i broni, jaki twórcy Thief dali graczom do dyspozycji. Mamy więc różnego rodzaju strzały ( wodną czy wybuchową) czy niezawodną zdolność skupienia, która ma wiele zastosowań ( skradanie się, zwolnienie czasu). Tytuł w wersji na PlayStation 4 oferuje wysoki poziom oprawy audiowizualnej. 

Lego Hobbit to przygodowa gra platformowa oparta na filmach o przygodach dzielnego Hobbita, które trafiły w ostatnim czasie na ekrany kin.Rozgrywka w Lego Hobbit cechuje się podobnymi założeniami, co w poprzednich odsłonach cyklu. Mamy do dyspozycji grupkę bohaterów, którzy przemierzają niezbadane krainy, rozwiązują zagadki logiczne, składają konstrukcje z klocków Lego, oraz walczą z napotkanymi wrogami. W tej grze możecie bawić się również w kooperacji, emocje gwarantowane!

FIFA 14  to najnowsza odsłona jednej z najpopularniejszych gier traktujących o piłce nożnej. Jak co roku mamy dostępne wszystkie drużyny światowej sławy jak i piłkarze.
Gra jest w pełnej polskiej wersji językowej. Jeżeli tylko jesteś fanem którejś z dostępnych drużyn, bez większych problemów możesz stać się jej menedżerem, trenerem, a nawet piłkarzem. Podejmujesz wyzwanie?!

Tomb Raider: Definitive Edition to udoskonalona wersja oryginału, który trafił w zeszłym roku na PlayStation 3 oraz Xboksa 360. Jest to początek historii Lary Croft, która w przyszłość będzie wielkim i sławnym archeologiem. Grafika oraz animacja głównej bohaterki oraz środowiska gry zostały dopracowane. Tytuł wynosi oryginał na nowy poziom, prezentując oprawę, jakiej cykl Tomb Raider jeszcze nie prezentował. Rozgrywka polega na eksploracji ogromnej wyspy, polowaniu na zwierzęta, walce z przeciwnikami oraz rozwijaniu umiejętności głównej bohaterki. Pozycja w wersji na Xbox One zawiera mnóstwo dodatkowej zawartości DLC, w tym osiem map przeznaczonych dla trybów wieloosobowych, jak również cyfrowe komiksy umiejscowione w świecie Tomb Raider. Jeżeli jesteś w posiadaniu Xbox One, tego tytułu nie powinieneś przegapić.

Lego Przygoda to kontynuacja ekspansji duńskiej firmy Lego, która specjalizuje się w robieniu klocków dla młodszej klienteli. Gry z tej serii można liczyć na palcach kilku rąk, ponieważ studio Traveller’s Tale rokrocznie wypluwa na rynek nowe, licencjonowane odsłony. Tym razem, wraz z premierą filmu animowanego LEGO Przygoda, gra o tym samym tytule trafi do czytników waszych konsol. Najmłodsi gracze powinny być spokojni i ukontentowani.

Rayman to przedstawiciel klasycznych platformówek od studia Ubisoft. W wersji przenośnej gra nie traci ani kropli ze swojej jakości. Rayman po raz kolejny musi zmierzyć się ze złem, ale ponownie nie będzie na polu bitwy sam. Pomogą mu jego wierni przyjaciele, w tym kompan Globox. Tytuł cechuje charakterystyczna, miła dla oka i kolorowa grafika. Nasi bohaterowie przemierzą niezbadane krainy, będą walczyć z wieloma przeciwnościami losu z możliwościa kooperacji dla czterech osób. To wciąż ta sama, przyjemna platformówka, która pozwala na długo godziny świetnej zabawy. Teraz również na PlayStation Vita.

Co więcej, każdy z Was, który zamówi dowolny tytuł z tej listy może liczyć na kod rabatowy na cały asortyment naszego sklepu (www.projektkonsola.pl) w wysokości 15 %. 

Zapraszamy również na weekendowy Heapenning w naszej siedzibie, który związany jest ściśle ze zbliżającym się Dniem Dziecka. Emocje i zabawa gwarantowane, zapraszamy!

Written By
More from Patryk

Teaser Street Fighter V – gra trafi tylko na PlayStation 4 i PC

Kolejna wielka zapowiedź pojawiła się w sieci. Tym razem z obozu Capcomu,...
Read More