Capcom chwali się zainteresowaniem graczy kolekcją Resident Evil: Origins Collection

W przyszłym roku dwudziestolecie marki Resident Evil. Capcom zbroi się na to wydarzenie i już teraz przechwala się zainteresowaniem graczy zestawem Resident Evil: Origins Collection.

Firma Capcom ujawniła, że zamówienia przedpremierowe na grę Resident Evil: Origins Collection zapowiedzianą na PlayStation 4 i Xbox One są bardzo popularne i przerosło to oczekiwania samych twórców. Nie ujawniono konkretnej liczby pre-orderów, ale ponoć sam Capcom jest onieśmielony ich ilością.

Gra została wyceniona na £24.99 i pojawi się w styczniu jako zbiorcze wydanie  Resident Evil HD Remaster i Resident Evil Zero HD Remaster na jednej płycie. Firma odświeżyła kompletnie dwie gry ekskluzywne na Nintendo Game Cube i teraz większa ilość graczy będzie miała szansę się z nimi zapoznać.

Już premiera Resident Evil HD Remaster dała do zrozumienia firmie, że popyt na tego typu klasyczne produkcji w ”nowych szatach” jest ogromny. Sprzedano ponad milion kopii gry w wersji cyfrowej, co okazało się być nowym wynikiem w dystrybucji cyfrowej nowej gry na PlayStation 4 i Xbox One. Jeżeli nie zdecydowaliście się zakupić tamtej edycji, to teraz w pudełku będzie można otrzymać dwie gry, choć samo Resident Evil Zero HD również będzie dostępne w sprzedaży w przyszłym miesiącu.

Capcom ma zatem gorący okres przed sobą, bowiem firma pracuje aktualnie nad wieloma grami jednocześnie. Nie można zapominać o wieloosobowym Umbrella Corps oraz wielce oczekiwanym Resident Evil 2 Remake. Dla fanów marki zbliża się bardzo dobry okres.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=I51zOi8-WGo” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”55eff1d28f1e968801e3bf7f”]

Written By
More from Patryk

Video – zapowiedź gry Project CARS na Projekt Konsola TV

Project CARS to gra wyścigowa produkowana przez firmę Slightly Mad Studios. Tytuł...
Read More