Call of Duty: Black Ops 3 zarobiło już 500 milionów dolarów!

Call of Duty: Black Ops 3 jakie jest, każdy widzi. Seria od dłuższego czasu się nie zmienia pod względem wykonania, ale nadal kusi sobą miliony graczy na całym świecie.

Activision potwierdziło dziś, że tytuł Call of Duty: Black Ops III stał się największą premierą tego roku. Według szacunków Activision w ciągu trzech pierwszych dni przebój zarobił ponad 550 milionów dolarów ze sprzedaży na całym świecie. Weekend premierowy stał się największym wydarzeniem przemysłu rozrywkowego 2015 roku, wliczając w to premiery filmowe, muzyczne oraz książkowe.

Zaangażowanie graczy ustanowiło także nowy rekord serii Call of Duty. Co więcej, w trakcie pierwszych trzech dni fani spędzili ponad 75 milionów godzin online.

Podczas trzydniowej premiery sprzedaż na całym świecie wzrosła znacząco w porównaniu do ostatnich dwóch lat, a liczba pobrań wydania cyfrowego na konsole najnowszej generacji wzrosła w stosunku do zeszłego roku o prawie 100 procent, ustanawiając tym samym rekord tej serii gier.

Black Ops III zapadnie także w pamięć widzom jako numer jeden na liście Twitch najczęściej oglądanych i streamowanych tytułów, które miały premierę w 2015 roku. Nasza recenzja gry pojawi się na portalu już wkrótce, tytuł ogrywany jest przez Mikołaja.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=k2GMPVXLGbk” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]
Written By
More from Patryk

The Last of Us – pięć statuetek BAFTA i sześciomilionowa sprzedaż

Nughty Dog, twórcy gry The Last of Us z gatunku survival horror,...
Read More