Bloodborne otrzyma aktualizację ważącą 9 GB na PlayStation 4

From Software przygotowało dla graczy stosunkowo dużą aktualizację gry Bloodborne na PlayStation 4. Masa nowości waży aż 9 GB na konsoli PlayStation 4.

W sieci pojawiły się informacje na temat najnowszego update’u gry Bloodborne na konsoli PlayStation 4. Aktualizacja gry studia From Software wymaga aż 9 GB wolnego miejsca na dysku konsoli Sony.

Rzeczony patch wprowadza przede wszystkim nowe Przymierze zwane Federacją, do którego można dołączyć po porozmawianiu z Valtirem, postacią znajdującym się przy lampie przy pierwszym skrócie w Zakazanym Lesie. W grze Bloodborne pojawi się ponadto także szereg nowych NPC-ów – członków Federacji – których można przyzwać na pomoc zarówno w zwykłych lokacjach, jak i w Lochach Kielicha.

W tak zwanych Lochach Kielicha (poza Lochami Korzenia) pojawi się również więcej możliwości dołączania do rozgrywek w kooperacji i PvP (Player vs Player). Oczywiście grający mogą również spodziewać się ulepszeń w zakresie wyszukiwania innych osób do gry multiplayer. Od teraz będą widzieli duchy innych graczy szukających pomocy lub okazji do zmierzenia się w PvP.

W przyszłym tygodniu ukaże się rozszerzenie The Old Hunters, które będzie pierwszym jak dotąd dużym dodatkiem do gry Bloodborne. The Old Hunters, który pojawi się na rynku również w wersji pudełkowej. Jeżeli tylko ktoś jeszcze nie zaopatrzył się w pełną wersję Bloodborne, to już w grudniu będzie najlepsza okazja ku temu.

Oryginalne Bloodborne debiutowało na rynku 25 marca tego roku ekskluzywnie na PlayStation 4. Gra została ciepło przyjęta przez graczy, jej aktualna średnia na serwisie Metacritic to 92 punkty.

[interaction id=”55fe7f870bbe6d362d2b9839″]

Written By
More from Patryk

Właściciele Xbox One z sensorem Kinect będą mieli wirtualną asystentkę w Forza Horizon 2

Pojawiły się nowe informacje na temat gry Forza Horizon 2. Tym razem...
Read More