Betatesty Titanfall rozpoczynają się w ten piątek, jesteście zainteresowani?

Titanfall trafiło na Xbox One, Xboksa 360 oraz komputery osobiste. Za grę odpowiadają byli twórcy gier z serii Modern Warfare.

Beta testy Titanfall ruszają już w ten piątek. Microsoft snuje ambitne plany wokół tego projektu, który jest strzelaniną z gatunku fps. Respawn Entertainment zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w testach, wymagane jest posiadanie Xbox One.

Microsoft-No-Plans-for-Xbox-One-Without-Kinect-for-Lower-Price[1]

 

W sieci opublikowano nowe materiały na temat Titanfall, gry studia Respawn Entertainemnt, strzelani z gatunku FPS. Pierwsze betatesty gry rozpoczną się już w ten piątek. Chętni do członkostwa mogą zapisywać się w tym miejscu. Wymagany jest oczywiście sprzęt w postaci Xbox One. Ratunkiem byłaby beta dla Xboksa 360, tej jednak jeszcze oficjalnie nie ogłoszono. Poniżej możecie przyjrzeć się dziennikowi dewelopera, jak również krótkiej zajawce beta testów, którą również umieszczono w internecie. Dev diary jest całkiem ciekawym materiałem, w którym twórcy otwierają się przed nami i opowiadają o procesie tworzenia gry. Jak się okazuje, nie jest to taki prosty proces, a to ze względu na gatunek MMO. Gry wieloosobowe są o wiele trudniejsze w programowaniu od tych przeznaczonych dla pojedynczego gracza. Pracownicy Respawn Entertainment napotykają wiele problemów w trakcie prac. Wielu z nich pragnie dołożyć swoją cegiełkę do obrazy gry. Nie wszystkie pomysły mogą się sprawdzić, toteż często dochodzi do spięć między projektantami.

W grze wcielamy się w standardowych szeregowców, którzy mogą zasiadać za sterami zwalistych robotów – tytułowych Tytanów. Gracz może opowiedzieć się po jednej ze stron konfliktu – złowrogiej, zniewalającej lud korporacji, czy też partyzantce, uformowanej przez mieszkańców wykorzystywanych przez korporację światów. Projekt jest grą ukierunkowaną na rozgrywki sieciowe, toteż wymagać będzie on wprawnego posługiwania się wspomnianymi robotami. Twórcy potwierdzają, że botów będzie sporo, ale gra przy ich pomocy nie skreśla innych graczy na polu bitwy. Titanfall stawia na wartką akcję, ale i na kooperację w działaniu.

Written By
More from Patryk

Będzie kontynuacja filmu Need for Speed

Wygląda na to, że film Need for Speed doczeka się prac nad...
Read More