Games with Gold – oferta na styczeń 2016 roku

Microsoft szaleje w najlepsze i rozwija niesamowicie swoją ofertę Games with Gold. W styczniu otrzymamy hicior na Xboksa 360 i interesujące gry na Xbox One.

W sieci pojawiły się oficjalne informacje dotyczące oferty Games with Gold od firmy Microsoft. Gracze na grający na Xboksie 360 mogą liczyć na superprodukcję w postaci gry Deus Ex: Human Revolution. Tytuł jest jedną z najlepszych gier poprzedniej generacji i z pewnością powinien spodobać się użytkownikom tej konsoli. Drugą pozycją na ”trzystasześćdziesiątkę” jest całkiem pozytywny Dirt: Showdown od Codemasters.

Jeżeli mowa o Xbox One, to tutaj nie ma jakiś znaczących hitów. Użytkownicy tej konsoli będą mogli przez cały miesiąc pobrać bijatykę Killer Instinct: Ultra Edition z dostępem do wszystkich zawodników pierwszego sezonu, a od 16 stycznia do 15 lutego niezależną grę akcji Zheroes.

Oto styczniowa oferta Games with Gold:

  • Killer Instinct: Ultra Edition – dostępna pomiędzy 1-31 stycznia 2016 na konsoli Xbox One
  • Zheros – dostępna pomiędzy 16 stycznia i 15 lutego na konsoli Xbox One
  • DiRT Showdown – dostępna pomiędzy 1-15 stycznia na konsoli Xbox 360
  • Deus Ex: Bunt Ludzkości – dostępna pomiędzy 16-31 stycznia na konsoli Xbox 360
[efsnotification type=”alert” style=”radius” close=”false” ]Games with Gold to specjalna usługa, w ramach której wszyscy abonenci Xbox Live Gold na konsoli Xbox 360 otrzymują miesięcznie dwie darmowe gry. Nowe pozycje pojawiają się zawsze 1 i 16 dnia danego miesiąca i są dostępne do nabycia tylko przez określony czas. Wszystkie pobrane tytuły zostają z nami na stałe – nawet gdy przestaniemy opłacać abonament.[/efsnotification] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=i6JTvzrpBy0″ allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=sAcBVgL6uIQ” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]
Written By
More from Patryk

Aktualizacja 9.5 do World of Tanks – Nadciągają Brytyjczycy

Firma Wargaming przygotowała kolejną aktualizację gry World of Tanks o numerze 9.5....
Read More