Batman: Arkham Knight – zobacz i posłuchaj aktorów wcielających się w postaci z gry

W sieci pojawił się filmik wprowadzający nas w zakulisowe aspekty produkcji Batman: Arkham Knight. Dziś możecie poznać aktorów wcielających się w bohaterów gry.

Batman to jedna z absolutnie najbardziej popularnych marek w kinematografii, świecie komiksów, ale również branży gier wideo.
Batman to jedna z absolutnie najbardziej popularnych marek w kinematografii, świecie komiksów, ale również branży gier wideo.

Warner Bros publikuje nowy zwiastun gry Batman: Arkham Knight, w którym udział wzięli aktorzy wcielający się w konkretnych bohaterów. Batman, Catwoman, Robin, możecie ich głos usłyszeć już teraz i zobaczyć, kto się w nich wcielił.

Obsada jest całkiem ciekawa, bo znajdują się tutaj takie nazwiska jak Jonatha Banks (Breaking Bad), Ashley Green (The Twilight Saga), John Noble (Sleepy Hollow, Fringe), czy też Scott Porter (Fright of Dixie) w roli Nightwinga.

Powoli nasila się kampania marketingowa gry Batman: Arkham Knight. Tytuł nie powinien nas zawieść, to widać, ale i słychać. Do pracy nad grą zatrudniono fachowców, więc grą aktorską nie powinniśmy się martwić.

Gra Batman: Arkham Knight będzie dostępna od 23 czerwca na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych. Tytuł niezwykle interesujący i fani Batmana z pewnością powinni zainteresować się jego premierą.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/05/voice-cast-for-batman-arkham-knight.html]

Written By
More from Patryk

Gra Project CARS otrzymała złoty status

Kolejna gra otrzymała złoty status i niebawem trafi do tłoczni. Mowa o...
Read More